Jump to content

"U moje vreme..."


Recommended Posts

u moje vreme sam skupljala mirišljave papiriće sa likom Kasandre i Moćnih Rendžera..

kasnije sam izlazila u "Trezor" ... pa na " Hrabro Srce"... pa u mali klub Doma Omladine na hip hop i hc .. sećam se jednom smo Biljana i ja upale na hc umesto na hip hop i zaključile da su tamo lepši dečaci pa smo nastavile tu da izlazimo...

u osnovnoj je bio fazon da nam svaki petak prave žurku u školi do 11/12 uveče pa je počelo bombardovanje ..

.. u moje vreme sam crtala neko sranjce samo da bih osvojila kartu za Urban Experience... pa nisam :D

Plastic je čini mi se promenio tri imena dok nije došao do ovog sadašnjeg ...

prvi cd koji sam kupila je bio "Eva Braun" pa su me šabanke drugarice isprozivale :( a ortaka sam molila da mi za rođendan kupi "Babe" ...

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

U moje vreme niko nije gledao tenis

Najvece uzivanje prilikom gledanja tenisa sam imao 2001. kada je Ivanisevic osvajao Wimbledon.

@zvake

U moje vreme su se zvakale jebes/ne jebes zvake :D zaboravih kako se zovu

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

u moje vreme zvezda i partizan nisu strahovali od prvog kola kvalifikacija kupa uefa

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Plastic je čini mi se promenio tri imena dok nije došao do ovog sadašnjeg ...

Кад сам ја излазио тамо, то место се звало "Архаик" [:D]

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

hahah i ja :)

Prvo do bosnafidesa da vidimo imal koja treba, pa do arhaika da nas ne puste unutra, pa onda negde :)

. sećam se jednom smo Biljana i ja upale na hc umesto na hip hop i zaključile da su tamo lepši dečaci pa smo nastavile tu da izlazimo...

Mora biti da ste bile na koncertu hitmena i videle mene i moje drugare!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

У моје време смо ишли у хаус оф артс и трезор, а испред трезора су биле масовке крај икс вс крај ипсилон!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Да да, пре него што је постало XL звало се Простор и било је рок место (за разлику од каснијих XL, Драма, Театро) :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Нек ми сисају курац комшије, пола њих ме искулира, жао ми је и што сам им се јављо некад!

Ххахах, управо сам кренуо нешто слично да напишем, мени је јако сметало што су ми одговарали са "здраво" на моје "добар дан", које сам сматрао хладним одговором у односу на срдачност мог поздрава : ) сећам се да сам питао кеву зашто су такви, и на крају сам се сморио па сам из ината и ја кренуо са "здраво", али сам се убрзо вратио на старо, било ми жао.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...