Jump to content

tetovaze


boku

Recommended Posts

Srki je bio kod Damira Shegrt a i svi ste zaboravili matorog Slobu :D

Па нема везе, Срки зна да црта и сенчи, Дамир не:)

Слобу знам само по чувењу:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ako bih se nekad tetovirao i ako bih odvojio pare za to (nije da nemam, nego nisam bas u fazonu lol 100e sta je to), stavio bih dve tetovaze na sredinu podlaktice sa unutrasnje strane:

AlCircle.jpg

RoyCircle.jpg

Samo obrnute boje. To su inace alhemicarski krugovi, nemaju nikakvu simboliku, osim toga sto se lozim na Fullmetal Alchemista i gotivno mi izgledaju simboli. Plasim se samo sto pretpostavljam da ce ljudi mahom misliti da sam satanista kad me vide leti.

ali jedno je sigurno, nikad nemoj raditi tetovaze ako mislis da ces se nekad postideti istih.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja sam se tetovirao kod lika iz zrenjanina, tribal vuka preko ramena, 70e

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pa tebi onda nije dobro decko :D

Damir je uci Srkija da senci sta je sa tobom :D

Па шта? Онда га је овај престиго очигледно. Ко да то никад није виђено.

Ајмо овако - видео сам радове и једног и другог, излазили су у часопису, јелте. Плус, што сам видео типа пет Сркија и три Дамира уживо. И бољи су МНОГО Срђанови. Просто су бољи, објективно бољи. Јеботе, па међу нама колезама, кад се прича о тетовима, Дамир вс Срки сенчење је малтене меме.

Уосталом, слике говоре више од иљаду речи, није потребно бити у ликовној струци да би се извалила разлика. Срђан је просто лик коме могу да завиде они из Мајами инка (не зезам се), а Дамир ради наивице (исто се не зезам). Можда је неком чудно што је толика разлика, а Дамир толико чувен, а и ето, учио је Срђана да сенчи, што кажеш, али шта сад кад је тако? Нема поенте развезивати сад причу кад су то чињенице. Мислим, немам појма зашто је овај бољи, али довољно је погледати тетове једног и другог, па да се види да јесте. Не знам, можда је екстра таленат, можда су га посетили ванземаљци, немам појма:)

Ево, мислим да ће се и лаици сложити:

http://sr-rs.facebook.com/media/set/?set=a.63968979568.73844.63966704568&type=3

http://www.damirtattoo.com/tattoos.htm

Фора је у томе што је Срђан очигледно ликовно поткован, не знам одакле му то, вероватно је узео па трениро, скидо с нета итд. Јер за онакав рад ти треба добар занат, чак и оловком да урадиш, а камоли иглом. Са друге стране, Дамир сенчи ''дечије'', тј. неуко. Сад бих могао страну и по да напишем, са све фоткама тетова као примерима и стручном терминологијом, али зашто бих то радио, просто ми веруј да је бољи много, тј. ако ти тако не изгледа из приложеног.

Ево, нек буду ове две слике као прилог пошто је иста илустрација:

n63966704568_1685864_6305.jpg

38.jpg

Просто није ''мени се свиђа више ово'', нема места томе.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Cekirajte na fejsu lika Soydan, turski DJ i producent house zvuka i istovremeno jedan od top tatoo majstora tamo, ono fazon ko god je otisao da vrti u Tursku u nekom klubu gde je Soydan resident vratio se tetoviran [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Па шта? Онда га је овај престиго очигледно. Ко да то никад није виђено.

Ајмо овако - видео сам радове и једног и другог, излазили су у часопису, јелте. Плус, што сам видео типа пет Сркија и три Дамира уживо. И бољи су МНОГО Срђанови. Просто су бољи, објективно бољи. Јеботе, па међу нама колезама, кад се прича о тетовима, Дамир вс Срки сенчење је малтене меме.

Уосталом, слике говоре више од иљаду речи, није потребно бити у ликовној струци да би се извалила разлика. Срђан је просто лик коме могу да завиде они из Мајами инка (не зезам се), а Дамир ради наивице (исто се не зезам). Можда је неком чудно што је толика разлика, а Дамир толико чувен, а и ето, учио је Срђана да сенчи, што кажеш, али шта сад кад је тако? Нема поенте развезивати сад причу кад су то чињенице. Мислим, немам појма зашто је овај бољи, али довољно је погледати тетове једног и другог, па да се види да јесте. Не знам, можда је екстра таленат, можда су га посетили ванземаљци, немам појма:)

Ево, мислим да ће се и лаици сложити:

http://sr-rs.facebook.com/media/set/?set=a.63968979568.73844.63966704568&type=3

http://www.damirtattoo.com/tattoos.htm

Фора је у томе што је Срђан очигледно ликовно поткован, не знам одакле му то, вероватно је узео па трениро, скидо с нета итд. Јер за онакав рад ти треба добар занат, чак и оловком да урадиш, а камоли иглом. Са друге стране, Дамир сенчи ''дечије'', тј. неуко. Сад бих могао страну и по да напишем, са све фоткама тетова као примерима и стручном терминологијом, али зашто бих то радио, просто ми веруј да је бољи много, тј. ако ти тако не изгледа из приложеног.

Ево, нек буду ове две слике као прилог пошто је иста илустрација:

n63966704568_1685864_6305.jpg

38.jpg

Просто није ''мени се свиђа више ово'', нема места томе.

VERUJEM TI !

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se tetovirao kod Dejana "master tattoo" citat preko celog ramena crnim slovima, nisam siguran ali mislim da sam platio 120e, mozda i 100, zaboravio sam, proshlo je vishe od 2 godine:) od tada sam imao u planu da uradim josh neshto ali nisam bio siguran shta, sada sam odlucio i idem uskoro

koga zanima www.tetoviranje.net

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...