Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

sexy, vise nego vecina cura :D

wat?

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Па немам три метра да ми је прекидач код лакта, а не бих баш да испросипам свих сто кила срања које сам ставио на послужавник тако што ћу да га дижем до главе држећи га за све само не за тачку ослонца!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ја не могу јер тај послужавник има сто кила пошто ја натрпам ингридијентс па онда спремам кад стигнем на одредиште, да не би смаро своје у три ујутру. Тако да је мало теже балансирати сто кила свега и бити прецизан са лактом:)

Али небитно то, није то поента, поента је у ме густа фаци, која не постоји ако палиш лактом (а коју сви некако кулирају у једначини). челом лепо можеш полако да стиснеш, а и да ти буде до јаја!:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ti nisi mastovit Ivane, gasis ivicom tanijira

ти се зајебаваш пошто теби није трип, али допусти да другима буде (ето, бар мени и овом што је направио стрип)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...