Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Ja ni imaginarnog "najkrezavijeg radikala" ne mogu da zamislim da se teši za poraz u fudbalu podsećanjem na ratni zločin, ono jebote to bi bila patologija teška.

Ovo je beton-glupost što ameri rade, ovo su commoneri, mediokriteti, nemaju nikakav stav o Japanu jer ne znaju ništa o Japanu, ono to što su čuli za Perl Harbor, Hirošimu i taj fudbalski meč su njima generatrise "stava o Japanu", to je zračeća glupost, za sažaljenje

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Пера нема три благе са Миком, можда га и не познаје. Мика добије Перу у баскету. Пера каже мики да му је мама курва. То су амери и јапанци.

Kako se ne znaju , pa ovi ovima razneli dva grada nukama, a ovi drugi im jebali mamu u perl harburu.

Мислим, апсурдно је ТОЛИКО сводити нешто, губи се сама суштина, а то никако није добро ни за шта.

Ja nisam ništa svodio, sadržaj je u svom punom obimu. Jasno se mi razumemo da vi mislite da je retardirano što oni pominju to jer nemaju realne mržnje prema Japancima, nego su sore losers koji na taj način hrane ego, i ne znam koji ste djavo uzeli da analizirate to na dve strane kad je to sasvim jasno, ja govorim da je i jedno i drugo RUŽNO i OGAVNO, to sam u startu rekao da su mi i jedni i drugi ŠABANI ,samo jedni napunjeni mržnjom, a drugi malicioznošću gubitnika.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Па то, нису чак ни неке радикал батице, па да кажеш ''ех ви батице баш сте шашави, нотинг ту си хир, мув алонг'', него неки Авериџ Џо који као механизам одбране (одбране од чега, спортског резултата?) посеже за... тим за чим је посегао. Просто је неупоредиво са србе на врбе, нож жица или шта год.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa nije bas tako , Gavra je spomenuo balkanski primer na koji sam ja rekao nije to isto , a ti da jeste :)

Zauzeo si stav prema toj podeli , nije bilo kao , pricamo o tome koliko ne volimo jabuke , a ti dodas kako ne volis i narandze , pa mi skapiramo da ti vise volis jabuke, a ti si zapravo samo dodao da ne volis narandze xD

Kenjam ali tako izgleda jebiga...

Edit: odnosi se na cavketa moj post

Edited by Grgile
Link to comment
Share on other sites

Kako se ne znaju , pa ovi ovima razneli dva grada nukama, a ovi drugi im jebali mamu u perl harburu.

Недовољно да се упознају како треба. Јел ти видиш константан антиамерски вајб у јапану или антијапански вајб у америци? Јел видиш национално подјебавање на редовној основи? Јел видиш периодично вишегодишње избијање срање (или вишевековно лол)? Дај брате, знаш о чему причам, сад ваташ на семантику, као познају се, познају се. Ето, нек буде да су се тукли једном у другом основне, довољно за познанство. А ови други Мика и Пера су се тукли сто пута, Пера машта да Мику одробија бејзболкам, а Мика већ ради на томе, притом се моле богу сваки дан да онај други најебе страшно јер се толико мрзе. Ничег од тога нема између Амера и Јапана и ти то добро знаш. Иди интервјуиши Јапанце и Амере шта мисле једни о другима, не знам шта да ти кажем.

Уопште није битно то, битан је вајб. Тај вајб и те како постоји овде на балкану међу државама и народима. А не постоји између Амера и Јапанаца. И зато је монструозно што Амери имају такву реакцију на текму. Јер чак ни ове наше батице не би имале такву реакцију да изгубимо од, не знам, Перуа.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Dulio, pročitaj drugi deo tog mog posta. Tu bi trebalo da bude kraj priči jer smo se do sad razumeli svi valjda.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ја и даље инсистирам да квалитативно не може да се пореди једно са другим. Исто ко што ће љубоморни муж да добије пет година, а онај што дави децу четрдесет. Обојица су шабани напуњени мржњом, али трпати их у исти кош, то не могу да аминујем.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ako ćemo tako naši su i gori jer ih vodi istinska mržnja, a ne nedostojanstvenost u porazu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Зар ти није лакше да кажеш да не схваташ, него да се закопаваш константно?

A jel shvataš ti možda o čemu ja pričam? Očigledno ne, jer bi onda shvatio da i ja shvatam o čemu vi pričate, jebem mu mater kad moram da psujem. VI PRIČATE O OSNOVAMA ZA VREDJANJE TAKVE VRSTE, A JA O UVREDI SAMOJ, u pičku materinu dal grčkim alfabetom pišim. Jel to toliko teško da se razume?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

hoćemo sad opet istu priču? :)

Sad se osećam kao dulio koji uzaludno piše wotove koje kao da niko ne čita.

Dakle, Ameri su glupi gubitnici koji su izgubili od Japanaca u nekom sportu i kao mehanizam odbrane izvlače to što su bacili dve atomske bombe na njih, što je akt mržnje na nacionalnoj osnovi i ako današnji Amerikanci nemaju verovatno apsolutno nikakva osećanja prema Japancima, neutralni su prema njima, ali su eto rekli nešto da bi se osećali lepše.

Balkanci se iskonski i tradicionalno mrze na nacinalnoj osnovi i isto tako se vredjaju sa aktima zločina koje su učinili prema ovim drugima.

Ja sam rekao da su i jedni i drugi za mena stoga, ništa drugačija bagra i šljam, nisam ih merio na kantaru ko ima više ili manje prava da vredja, a još manje u deplasiranost takvih komentara u sportskim nadmetanjima. Ne vidim šta tu ima da se dalje analizira?

Koliko vas ovde realno mrzi nekog Austrijanca ili Nemca, pa opet uvek se iskoristi neka prilka da im ponosno kažemo kako smo im jebali mamu na Drini i solunskom frontu? Pa ovde kod nas se sport tradicionalno vezuje za neko od naših ratnim dešavanja uvek je bio poseban naboj u takvim utakmicama, dal su to Nemci (svetski ratovi) Ameri (bombardovanje) , Šitari, Hrvati... I ovde čak govorimo o vojskama, o ratu, a u slučajnu Hirošime i Srebrenice imamo klasične gej zločine protiv čovečnosti.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja sam rekao da su i jedni i drugi za mena stoga, ništa drugačija bagra i šljam, nisam ih merio na kantaru ko ima više ili manje prava da vredja, a još manje u deplasiranost takvih komentara u sportskim nadmetanjima. Ne vidim šta tu ima da se dalje analizira?

U tome je cela poenta price , ti ih ravnas/ne meris uopste , a ostali pronalaze razliku , a tebi to izgleda smeta, ili mozda ne , al ako ne, ne vidim cemu tolika polemika onda...

Link to comment
Share on other sites

Nije bash tako bilo, to je podatak za Beograd, i to izmedju 1941 i 1943 godine.

edit - ako se dobro secam.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

U tome je cela poenta price , ti ih ravnas/ne meris uopste , a ostali pronalaze razliku , a tebi to izgleda smeta, ili mozda ne , al ako ne, ne vidim cemu tolika polemika onda...

Razlika nema potrebe da se uopšte traži, jer ona je tu i jasna je, to je mislim od početka bilo očigledno svima.

Drugoj strani izgleda smeta to što ja kažem - da su za mene oni što vredjaju tako što pominju gnusne zločine učinjene prema drugom narodu od strane njegovog naroda klasični jadnici. Mrzeli se iskreno ili ne, motiv je nebitan,činjenica iza koje stojim je - jadno je pominjati Hirošime, Jasenovce, Aušvice, Srebrnice i ostale takve zločine u maliciozne svrhe uopšte, a kamoli u kontekstu nekog sportskog nadmetanja. I ja prosto ne mogu da verujem da ima ljudi koji mi kažu da to ne može tako, noge da treba da se meri i analizira ko ima više prva i osnova da vredja.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

nije isto cabke, gresis mnogo sto sve gledas iz jedne ravni, tj mnogo povrsinski... jebga svet nije crno beli

necemo da idemo u drugu krajnost u odnosu na tu tvoju pa da nabrajamo brojke cifre i sve ostalo, cisto iz postovanja prema zrtvama pomenutih zlocina

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Srbina zaboli Jasenovac, koliko i Japanca Hirošima. Ljudi nisu brojke, nego su osobe, ličnosti koje su imali svoju porodicu, prijatlje, kolege,ljubavi i zanimanja, a koje je neko ubio eto tek tako.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...