Jump to content

Prvi glas Srbije


Kemp.

Recommended Posts

Ko još bira Hurts da peva na nekom takmičenju ovog tipa?

A zar nije tamo neko napisao da će pobediti onaj Davor? Vidim dobro mu ide to prolaženje dalje? :)

Ja sam napisao :) i kako je krenulo na kraju ce i biti tako :) realno taj igor je sabio Harisa kako je otpevao i to je to , i ona mala Nevena sabija kako peva , njih dvoje u finalu , jos pogotovo sada sto ih povezuju da su u nekoj tipa vezi sta god [:D]

Edited by Bizholix

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

meni je najgadniji u pocetku bio filip, kad sam ga video sa pistoljcicem oko vrata povratio sam, ali iz emisije u emisiju i eto ga moj favorit :)

Zao mi je sto je ispao, i zanimljiviji je i energicniji i bolje peva od ostale dvojice. Oni su mi nekako genericka pop zvezdica i genericka vesela zvezdica granda.

A Nevena peva pa sabija, da nisam cicija glasao bi za nju :tf:

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@ laki, rekli su par puta da im oni dele pesme, ne biraju oni...Ni meni nije bas najjasnije ne poklapa se prica oko toga...

@Igor - za Filipa, deluje mi neprirodno, ono da nije ono pravi on nego da se pretvara jako jako :D kao da glumi finocu sve vreme itd kao i onaj davor bas se trude da budu preterano fini i nasmejani, upada u oci...

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

@Igor - za Filipa, deluje mi neprirodno, ono da nije ono pravi on nego da se pretvara jako jako :D kao da glumi finocu sve vreme itd kao i onaj davor bas se trude da budu preterano fini i nasmejani, upada u oci...

ne znam... meni je delovao prijatno u hamburgernici u kojoj je radio pre nego sto je poceo ovaj show... znam coveka samo iz vidjenja... zao mi je sto je ispao, ali mi je drago sto ce ubuduce raditi ono sto voli, a ne sipati priloge...

Link to comment
Share on other sites

Da, pošto je inače domaća scena muzičara u potpunosti nezasićena gomilom istih, posebno nakon ovih takmičenja.

Zvezde Granda pa ne uspeju ništa da urade i naprave osim jedno-dvoje, a kamoli ovakva takmičenja gde neko ispadne kao peti, šesti.

Ne hejtujem dečka, nego je tako. Evo daj mi iz Operacije Trijumf ko je sad kao uspešan muzičar i da mu uopšte neko zna ime.

Link to comment
Share on other sites

Da, pošto je inače domaća scena muzičara u potpunosti nezasićena gomilom istih, posebno nakon ovih takmičenja.

Zvezde Granda pa ne uspeju ništa da urade i naprave osim jedno-dvoje, a kamoli ovakva takmičenja gde neko ispadne kao peti, šesti.

Ne hejtujem dečka, nego je tako. Evo daj mi iz Operacije Trijumf ko je sad kao uspešan muzičar i da mu uopšte neko zna ime.

nisam mislio tv... gosti ivana ivanovica ili ognjena amidzica... ali ne sumnjam da ce moci da tezgari sa bendom... mislim da ce biti primetna razlika u odnosu na takve pokusaje i nastupe pre ove emisije...

Link to comment
Share on other sites

aaaa proslaaaa ;D

A reko sam sestri pre pocetka, u duel idu igor(jer nije bio do sada) i aleksandra i evo istina :D

I Aleksandra ispada 100%

Au Igor brljavi, trema

nisam ni morao da gledam show sve sam pogodio :D

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

pratio sam malo ovo uz zenu, i ono za sada najbolje deluje od dosadasnjih emisija ovog tipa

pevaju zaista dobro, ja sam se zaprepastio, i izbor pesama je u recimo 80% slucajeva odlican... cak i narodnjake koje pevaju zaista razvaljuju

jedino onaj lik kojeg forsiraju, sad zadnji put sto je prosao duel me nervira nevidjeno... lena je lutka, i dobre cice igraju uz koreografiju :]

gledao sam par puta ja imam talenat, i ono je smaranje, nema nikakvih improvizacija kvalitetnih ili neke kreativnosti svi nesto djuskaju i pevaju, nigde nikakve originalnosti... smorina

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja imam talenat je klasican debilizam, od voditelja pa do zirija, svaki put mi skoci pritisak kad slucajno naletim i odgledam par minuta...

Mada i voditelji u Prvom glasu Srbije su retardirani, ona konjasta Kilibarda i retardirani Crnogorac bez trunke humora...

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...