Jump to content

Prvi glas Srbije


Kemp.

Recommended Posts

Nisam puno gledao, ukupno recimo dve epizode, ali mislim da će da pobedi ženska osoba, nekako mi to deluje logično, i to još da je bila kod Georgijeva u grupi kad su pravili te grupe. Možda ona iz Novog Sada, ne znam kako se zove. Ako je ona bila kod Georgijeva u grupi, to mu dođe to. Tako da eto, to je moj tip.

Link to comment
Share on other sites

Daria jako dobro peva, onu plavusu sto je poslednja pevala sinoc bih posedovao, A Filip je mnogo teatralan ali ima super glas. E sad, koliko je tacna BIzina informacija, videcemo, mada se po splavovima sve zna :)

Pazi tako mi je receno eh sad nemam pojma kao sto sam napisao u postu iznad , posto je sada LIVE i glasa se tako da sve vise verujem da je to samo jos jedan Troll :D mada nikad se ne zna [:D]

Ta Daria sabija kako peva devojka , ona Ana isto ima dobar glas , ali je upropastila pesmu zadnju koju je pevala falsirala na sve strane :) a ona plavusica mala na kraju je jako simpa [:X]

Edited by Bizholix

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

slozicu se sa drugkilijem, voditelj je odvratan

sve u svemu sama cinjenic da recimo ja gledam ovaj sou govori u kom smo kurtonu, jer iako gori od idola a ne daj boze da poredimo sa 3k durom, ovo je jedino podnosljivo na tv

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Nije igore, ja bas mislim da su ga odradili do jaja, tj prekopirali, samo da izuzmemo voditelje i retardiran spam reklama sa sms glasanjem...Uporedite sa "ja imam talenat" na prvom, kvalitet je 3 klase iznad, prvenstveno zbog sastava zirija pa do same ideje/konstrukcije.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

moji ne propushtaju to. ne znam, generalno utisci su mi da je produkcija na jako visokom nivou naravno za nashe uslove, ziri mi je odlichan, pevachi generalno vrlo dobri, dobar deo pesama i mogu da podnesem da odlusham tako da sve u svemu vrlo pozitivno. takodje me andrija miloshevic UZASNO nervira, samo se dernja neshto ko imbecil. on nije bio od pocetka zar ne? takodje mi je malo glupo ono sa propadanjem, aj jos na audicijama i nekako ali bash je glupo ono izbacish nekog ko je tu vec prilichno dugo i ne dash mu ni rech da kazhe.

shto se lene tice devojka je toliko lepa da ja ozbiljno uhvatim sebe kako sedim i gledam taj prvi glas samo da bih video tih par kadrova u kojima je ona. choveche pa kilibarda (koja je inache brutalna imo) pored nje izgleda kao trandza :/

shto se pevanja tiche po meni ova riba shto je pevala crazy peva za klasu iznad svih ostalih, iako mi samo to izvodjenje nije bilo omg. drugi favorit mi je bila ona nadrkana novosadjanka koju je neko spomenuo, valjda je ispala proshle nedelje, e nju bih rastrgao. ana perishic mi je bash lepa i generalno mi deluje kao fina i zabavna devojka i ako ne pobedi ova darija voleo bih ona da pobedi. slatka je i ova plava mala samo joj je juche "stajling" bio katastrofa, ko neka americhka ziljavusha.

shto se mushkaraca tiche taj mali mi je najbolji ali mi nije nishta specijalno. slazhem se sa onim za cigu da je rofl shto je dogurao do ovde, a kenja mi se od one dvojice "frajera" shto pevaju bojana marovica i toseta, otprilike sad cu da pevam neshto shto nije mnogo zahtevno a na shta se klinke lozhe pa kad pobedim cu se preselim iz loznicu i kupim si stan u belvil.

inache sam skontao da ta prva ima dve emisije, prvi glas i ivana ivanovica i onda svaki dan po ceo dan samo to vrte.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Ja sam baš stekao drugačji utisak, meni je Prvi glas, tih par epizoda što sam pogledao, produkcijski bio katastrofa. Doduše, to su bile emisije van studija, možda im ta tehnika za "napolje" nije baš dobra kao ova "unutra", ne znam, ali nekako jadno su delovale kamere, kadrovi, kvalitet snimka, režija, ne znam da li bih išta pozitivno mogao da pomenem.

Kilibarda realno izgleda kao trandža pored većine riba zahvaljujući svojoj visini i glasu :))

A ova iz novog sada što sam je pomenuo mislim da nije ispala, barem sudeći po onom sajtu što kao to prati, ali ne znam, možda sam se i prevario.

Link to comment
Share on other sites

ne znam kolko ti gledash tv, mislim ne gledam ni ja puno ali u odnosu na bilo koju emisiju sa pinka ili taj famozni "ja imam talenat" ovo je jebeni holivud.

a mislio sam na ovu ribu

- dunja vujadinovic se zove, bash su je usrali sa pesmom, tj ovom liku su namestili zicer. Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Не могу да гледам ништа од тога, просто мислим да је превише приземно и крвожедно не правити селекцију ''иза кулиса'' само да би неке домаћице гледале бламове неких идиота. Ја од 3к дура који је једини био ваљана емисија тог типа, не могу да гледам ништа више јер просто не видим поенту. Чак и кад прођу сви и остану неки цареви који знају да певају, цео декор, џинглови, жири, концепт, режија, просто ме одбија.

Ал добро, ја доста тога тог типа не могу да сварим, оно, замало нисам бацио пеглу кад сам гледао транџе тројку и написало се ''illegal nuclear site, iran''. Није паралела са овим емисијама лол али у неком ширем контексту је део тога што ја не могу да смислим.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...