Jump to content

Gde ima u Beogradu Panna Cotta desert da se kupi/naruci?


Ste

Recommended Posts

to je dvinijev socijalni inženjering - isprozivaće lika da je gej pa će ovaj okačiti slike ribe da se odbrani.

si vido

btw koliko si platio, jel bilo ukusno?

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Laki to obaska, cak i taj sistem "samousluge" mogu da progutam nekako al sto im je hrana losa to ne mogu, jer sam za te pare ocekivao mnogo bolju hranu. Jeo sam pancerotu koja je bila vrlo oskudna sa namirnicama. Probao sam takodje neku pastu sa penama i sos je bio podgrevan a pene su bile preobarene i opet vrlo oskudno dato.

BTW vec kad smo kod te italijanske hrane da li neko zna neki bas dobar italijanski restoran, onaj ottimo kod studentskog parka je na primer vrlo solidan zna neko jos neki? Bio sam u onom La Piazza nista posebno...

Link to comment
Share on other sites

+1 za campo,ali mora da se rezervise mesto

pomodoro kontam da je isto kul posto poznajem jednog coveka koji stalno tamo jede,a ja sa njim ponekad podelim mafioso :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...