Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

nego sta je potrebno od papira da se izvadi bus plus za studente ?!:)

na netu sam pronasao da treba izvod iz maticne knjige rodjenih ?!:) pa mi je to nesto nelogicno skroz :)

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

kad reče bus plus, je l se sad preko toga plaćaju i pojedinačne vožnje ili je samo za "markice"?

pa postoji dve vrste bus plus personalizovana i nepersonalizovana :) sa nepersovalizovanom od prvog januara ces moci da placas pojedinacne a ove personalizovane su ti kao povlastice :) uplatis mesecni iznos za markicu i vozis se :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ja stigoh do pred kraj, i nešto me sad jedan nivo zeza, pa sam krenuo na prethodnim da skupljam max lobanje tamo gde nisam imao max :)

Ja sam tek došao do wallblades upgrade-a, a taj nivo je širok sa dva ulaza i ne mogu da exploitujem wind belt, tj mogu ali ne mogu da napravim samostalan setup za druga vrata, dođu ogrovi, 3 puta sam kretao onako kaubojski nivo i svaki put završim loveći orke ispred portala... vratiću se da perfectujem nivoe, trebaju mi jeftiniji archeri :D

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Kao što tamo na topicu napisah, obično na nivou gde ti da nešto novo, on očekuje da to novo upotrebiš (makar u početnim nivoima). Taj wallblades je inače fantastična naprava, ja metnem to, sticky na patos i malo ih usmerim barikadom i na drugom kraju čekam sa spremnim zemičkama da pravim hamburgere :)

Link to comment
Share on other sites

"Parada" je tesko sranje.

Bio posle na afteru, bilo mi je skroz fino blejanje, mnogo dobru dunjevacu sam pio. I naravno, uhvati nas rovac da idemo negde dalje, a gde da odes oko 2:30-3, i neko predlozi Stefan Braun. Usli, uzeli mi pare za jaknu, 380din pivo, i izasli. Sve u svemu, nije toliko lose vece bilo.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...