Jump to content

Apple oprema iz Amerike


modjo

Recommended Posts

Zanima me da li ima zainteresovanih za Apple proizvode iz Amerike koji bi se doneli po vasoj porudzbini sa vasim zeljama. Ponuda iskljucuje iMacove, jednostavno jer ih je nemoguce nositi Avionom. U opticaju su MacBooks, Ipads i Ipods.

Moj dobavljac dolazi 19. Oktobra.

Na sve cene koje vidite na US apple sajtu dobavljac trazi 10% provizije. To bi trebalo da je jos uvek ispod evropskih cena. Za sve ostale detalje se mozemo dogovoriti.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

ako sam dobro razumeo ponudu, ipad2 bi bio 435e?

posto je 435e 599 dolara, pretpostavljam da te interesuje Wifi model sa 32gb. E na to dodaj jos 10%. Znaci 478.5e

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Хоће ли бити још тура, сем те 19ог? Ако још неко од Руроваца има неку сличну комбину нека јавне : )

Иначе таба, јел доноси уређаје у својим кутијама са папирима, или мора да их вади због тих прегледа на граници?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nazalost, nisam bio svestan tamosnjeg poreza. Provizija se i dalje odnosi na cenu sa apple sajta, znaci bez poreza. Uredjaji bi bili kupljeni u Njujorku ili biste ih vi narucili na odredjenu adresu u Virdziniji.

Tura vise nece biti, ovo je one-time deal posto mi prijateljica dolazi tada, a ja sam joj samo middleman ovde.

Sto se tice originalnih pakovanja, siguran sam da Ipodi i Ipadi mogu da budu u originalnim pakovanjima. MacBookovi nisam siguran za pakovanje. Morao bih da proverim sa njom. Sva ostala dokumentacija bi naravno bila donesena.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Vodi računa, već smo pisali o tome u topicu sa Rev-om, da joj ne bude "skuplja dara nego mera". Ako nemaš neku razrađenu šemu, nego ste po sistemu APP (ona, ti, nije ni bitno) vrlo lako mogu da je poteraju na skener i ocarine sve što je donela. Taj ko ti naruči robu sigurno neće da plati i carinu, tako da potencijalno možete biti u minusu za kupljena "dobra".

iPodi možda i mogu negde da se "zavuku" ali iPad teško... napisali smo već tamo, carinici hoće i da uključiš uređaj da se vidi da ga kao koristiš.

Link to comment
Share on other sites

Problem kod iPhone-a je sto treba juriti po ebay-u sim free i to ko zna koliko ce kostati. Tu je slaba kalkulacija. Ili mozda gresim.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Problem sa iPhoneom će pre biti to što on neće u prodaju pre nekog kraja oktobra, tako da ako se "kontakt" vraća 15. ili kad god, nema 'leba da kupi.

Ako je event 4. oktobra, i da od 5. kreću preorderi, nema šaje jedno 2 nedelje od tog datuma da počne prodaja u radnjama.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...