Jump to content

How to: Izvesti decu na pravi put


Recommended Posts

Saznao sam tek sinoć da on i ovaj maloletni nisu babu takli (a znam i tog klinca iz viđenja). Već da su išli sa ovom dvojicom starijih da brže pretraže kuću i da što lakše pronađu pare/nakit. Inače ta dvojica su već "poznati" u muriji.

Da nisu išli da skuvaju babi kafu dok im kroz ćaskanje uz ratluk ispriča gde je štekovala crkavicu?

Nisu išli do trafike da kupe pljuge pa da je neko potegao prangiju da je opljačka. Oni su krenuli u razbojništvo, i u startu su računali da će morati da prisile babu da im oda sve.

Link to comment
Share on other sites

ja sam mali aca i javljam se da ti objasnim zašto si retard.

Stajati na stranu ubice/lopova i pričati kako im malo fali da su oni uglavnom dobri ljudi ne opravdava njihove postupke.

Ne možeš ti pričati da je ovaj mangup bio i jeste dobar dečko kada je pokušao da ubije babu.

Stajati na stranu ubice i lopova? [roflmao] Auuu dečko ala je tebi ispran mozak.

On i ovaj maloletni klinac nikada nisu osuđivani, niti privođeni. Ubili nisu nikog. Krali možda jesu žvake i čokoladice, ali razbojništvo im nije u skill-ovima. Da jeste, ne bi ih ovako glupavo odrukali.

Babu koja ima 80 godina nisu bili. Baba je inače dobro, živi nekoliko kuća od moje pokojne babe u Starom Selu. Babu su samo ošamarili i mislili su da će da je uplaše nožem kako bi im ona dala taj novac što pre.

Baba je ponavljam živa i zdrava i zaliva paradajz normalno.

Strašno je kako ti sa 0 informacija dovodiš zaključke i stigmatiziraš ljude. Pogledaj i komentare na Blicu. Javljaju se ljudi koji ih znaju i ne mogu da veruju. Ti si retard kad možeš da veruješ u sve što neko update-uje na novinarskom sajtu, a pre toga je uradio 2 puta c/p.

Nema potrebe da pokrećete temu "kako treba vaspitavati decu". Ja smatram da je kriv i da treba da odleži barem 6 meseci. Da nauči da se nosi sa posledicama.

Meni lično je samo bilo krivo kad su mi to javili, pa sam pod utiskom to napisao jer mi je prva informacija bila da će dobiti 4 godine, lol.

EDIT: typo

Edited by Mr.Minus

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

smatram da ih treba pustiti i dati im drugu sansu, jebes zakon. momak je dobar k'o panja, al' jebi ga, desi se!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Sta se lozis vudu ako mu je prvo krivicno delo nece da dobije vise od 6 meseci sigurno, tj toliko ce najvise da lezi, mozda se cak i izvuce sa uslovnom, ne verujem da je sudjenje ni pocelo a kamoli da je zavrseno.

No trebalo bi malo da odlezi u zatvoru da vidi kako je pa ce mu mozda doci iz dupeta u glavu.

Link to comment
Share on other sites

Babu su samo ošamarili i mislili su da će da je uplaše nožem kako bi im ona dala taj novac što pre.

pa što ne reče tako, pošto je takav mentalan maltret na babu od 80 godina poptuno isti kao kad ti neko lupi šamar na školskom.

da se razumemo, da li je kazna fer ili ne, u odnosu na ostale zločine koji dobijaju slične zatvorske periode, nemam pojma. mogu i da razumem da ti je žao klinca koga si nekad znao i koji je odrastao pored tebe, ali ne treba zato da očekuješ trunku sažaljenja ni od koga drugog ovde.

ne zanima me šta mu se motalo u glavi, nije ni prvi ni poslednji koji nije razmišljao šta radi i koga život nije mazio blablabla. nije sad da mrzim klinca ili tako nešto, ali sve bi' ja njih na robiju.

:-)

Link to comment
Share on other sites

ne on je toliko glup da se ja smejem, ne mogu da verujem da neko izjavi da su samo samarali babu od 80 godina i hteli da je zaplase nozem.

Da je kjubrik ziv ja sam siguran da bi snimio film "Dr minus, iliti kako sam naucio da ne brinem jer sam glup"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Sta se lozis vudu ako mu je prvo krivicno delo nece da dobije vise od 6 meseci sigurno, tj toliko ce najvise da lezi, mozda se cak i izvuce sa uslovnom, ne verujem da je sudjenje ni pocelo a kamoli da je zavrseno.

No trebalo bi malo da odlezi u zatvoru da vidi kako je pa ce mu mozda doci iz dupeta u glavu.

Ne mogu da znam jer očigledno taj lik koji ih je odrukao je mogao da kaže da je sve bila njihova ideja itd. I da stvarno mogu da ga natovare. To od 4. godine neće sigurno da se desi, ali opet ko zna sad šta se dešava. Znam samo da sad traje ispitivanje i da su njegovi na ivici nervnog sloma. Dečko nije maltertiran u familiji ili društvu, imao je normalno para i normalno detinjstvo. Koj' kurac mu je to trebalo - ne znam, ali i to što kažeš možda će mu doći sad iz dupeta u glavu.

I možete slobodno da ugasite topic.

EDIT: f4ts0: Baba im nije bila meta, nju su samo zaključali posle i lupili joj šljagu pre toga. Babu su realno, mogli da biju, da joj čupaju nokte, da je muče, da je maltertiraju i ne-znam-ni-ja-šta, ali nisu. Nego su bili u fazonu samo da je uplaše da im da novac. Ko će sad da rizikuje od njih da ubija babu koja ima 80 godina i da zaglavi 20 godina u zatvoru?

Normalno, ne opravdavam ja to. Zakonski to spada pod razbojništvo, ali nije priča o tome ovde. Nego je priča o tome kako klinca kog dugo znam je napravio sebi nepotrebno sranje i može da odgovora više nego što bi trebalo.

Edited by Mr.Minus

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Baba im nije bila meta, nju su samo zaključali posle i lupili joj šljagu pre toga.

Babu su realno, mogli da Nego su bili u fazonu samo da je uplaše da im da novac.

Babu su samo ošamarili i mislili su da će da je uplaše nožem kako bi im ona dala taj novac što pre.

samo

na terasi se spasi

lesli se vraca kruci

Link to comment
Share on other sites

samo ošamarili? krali žvake i čokoladice?

ti si jebeni retard ili sam ja pička što nikad bukvalno nikog nisam ošamario i ništa nisam ukrao u životu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

^ hajli picka! [roflmao]

IN OTHER NEWS za takvo razbojništvo i napad na bakicu koja je mogla pritom i da umre od npr srcke

bi u USA dobio doživotnu..... pod uslovom da nije u federalnoj državi u kojoj postoji smrtna kazna :tf2:

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Gde sam ja rekao da opravdavam to? Pod samo mislim "samo su joj to uradili" i to nije toliko strašno jer su mogli mnogo više. Baba, hvala Bogu je dobro. Nije ona pola ni videla šta joj se desilo, nije imala neke teške traume. Preživela je žena par ratova i ko zna možda kakva sranja - tako da je sasvim dobro.

S tim što taj klinac za kog je meni krivo babu nije tako. Mislim da sam i to napisao, ali to nije bitno, njegov upad spada u razbojništvo i to je ono što se gleda. Mogao je on da sedne i da gleda TV kod nje, opet bi ga isto optužili.

Pero nema potrebe za uvredama, znam te, znaš me i nisam jedan od tih koji podržavaju kriminal. To što je meni krivo, vama naravno ne mora da bude, nego sam se samo iznenadio kada su mi javili da će možda dobiti 4. godine - na šta sam napisao LOL.

EDIT: @fatboy: Upravo, mogla je jadna da se šlogira.

Ne kažem jebeno da to opravdavam, ali znam klinca i znam da nema kriminalan um i da nije abuse-ovan kao dete da bi svoje devijacije tako izbacivao, ali je glup i povodljiv i to će da ga košta sad.

Edited by Mr.Minus

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Gde sam ja rekao da opravdavam to? Pod samo mislim "samo su joj to uradili" i to nije toliko strašno jer su mogli mnogo više. Baba, hvala Bogu je dobro. Nije ona pola ni videla šta joj se desilo, nije imala neke teške traume. Preživela je žena par ratova i ko zna možda kakva sranja - tako da je sasvim dobro.

S tim što taj klinac za kog je meni krivo babu nije tako. Mislim da sam i to napisao, ali to nije bitno, njegov upad spada u razbojništvo i to je ono što se gleda. Mogao je on da sedne i da gleda TV kod nje, opet bi ga isto optužili.

Pero nema potrebe za uvredama, znam te, znaš me i nisam jedan od tih koji podržavaju kriminal. To što je meni krivo, vama naravno ne mora da bude, nego sam se samo iznenadio kada su mi javili da će možda dobiti 4. godine - na šta sam napisao LOL.

EDIT: @fatboy: Upravo, mogla je jadna da se šlogira.

Ne kažem jebeno da to opravdavam, ali znam klinca i znam da nema kriminalan um i da nije abuse-ovan kao dete da bi svoje devijacije tako izbacivao, ali je glup i povodljiv i to će da ga košta sad.

ma gde bre nije strašno, šta pišeš ti jebote?

nema tu šta se znamo, vidi šta pišeš ovde, koje su to nebuloze. Neće sutra da mi bude krivo za moju rođenu sestru ako učini to isto, ili za kevu, ili za najboljeg ortaka. Zna se koja granica deli čoveka i životinju, a oni su je tu prešli, i nema šta dalje da se priča

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...