Jump to content

EuroBasket 2011


Dobermann

Recommended Posts

Teodosić (šut 6/15, trojke 2/10), 9 izgubljenih lopti

Sto ce reci 9 + 8 + 9 = 26 lopti je sprcao.

Mislim, posto te njegove frljoke nije imao ko da hvata.

Daki,da se ne bunis ubuduce,fg ti je sut iz igre,a ne samo sut za dva,sto znaci da je u tih 6/15 uracunato ovih 2/10 za tri,odnosno teo je znaci imao 4/5 za dva,a 2/10 za tri

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nije tragedija ostati bez medalje... ulazak u polufinale bi bio ogroman uspeh... ali ako pravis selekciju i cetiri godine se spremas za olimpijadu... onda je tragedija da se na tu istu olimpijadu ne plasiras... samo cudo nas moze spasiti sutra... 9 igraca od kojih su kljucni na inekcijama ne ulivaju nadu... svaka cast momci... sve vas volim i kada ne pogadjate u poslednjim sekundama... hvala vam sto ste potrosili celo leto na pripremama i sto ste dali sve od sebe da nas obradujete...

neko rece da teo nije djordjevic... jedan je aleksandar... istini za volju on je asistirao divcu/savicu/rebraci/paspalju/danilovicu/bodirogi... a ne kosti... to nikako ne znaci da je kosta retard... kosta je car, zato sto je dao svoj maksimum... i to vazi za svakog pojedinca u nasoj reprezentaciji...

da vazi i za tepica... evo koliko nam je nedostajao tepic danas... makar da izgubi tri lopte umesto teodosica :P

za kraj secanja... citiracu samo kempa (znam da mi nece zameriti)... za sve ostale ide link... podsetite se sami...

"Zasto je bio nerezonski sut?

Zato sto su turci izasli iz bonusa odavno i trebalo je da se radi ulaz, uz neki pik&rol i da se trazi faul ako ne bude otvoren sut."

14.9.2011.

"Realno posle tajmauta sam ocekivao neku akciju da naprave a ne da mu daju tolku slobodu da radi sta hoce i nerezonski sutira. Zna Ivkovic sta radi, izgleda..."

8.9.2010.

naravno da duda nije za godinu dana zaboravio sta da radi... ;)

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234915095&st=300

Link to comment
Share on other sites

i nemoj da pricate te glupe price jao povredjeni su nam igraci igraju pod inekcijama....makedonija igra sa 6 igraca svaku utakmicu pa im nista ne fali ...mi smo danas igrali sa 8 ....a neke smo igrali i sa 11.... + smo poceli pripreme ranije od svih... :) Celo prvenstvo smo igrali lose i to je to bez ideje katastrofalna odbrana los skok i to je to :) i da je bilo 3 novice velickovica ne znam sta bi on to radikalno mogao da promeni :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

i nemoj da pricate te glupe price jao povredjeni su nam igraci igraju pod inekcijama....makedonija igra sa 6 igraca svaku utakmicu pa im nista ne fali ...mi smo danas igrali sa 8 ....a neke smo igrali i sa 11.... + smo poceli pripreme ranije od svih... :) Celo prvenstvo smo igrali lose i to je to bez ideje katastrofalna odbrana los skok i to je to :) i da je bilo 3 novice velickovica ne znam sta bi on to radikalno mogao da promeni :)

jadna je reprezentacija, a jadan je i ovaj topic kad kali ubode poentu i objasni

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nema kad hajli pohvali prsti na sve strane :D

realno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa stvarno :) meni je glupo to da zameram :) mogu da mu zamerim sto je picka i sto se ne zalaze i sto ga boli kurac na terenu :) a sad da treba da ocekujem od njega da place posle poraza .... :)

pa to sto se smeska posle poraza znaci da ga boli kurac i to mu se zamera

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

otkud znas ?:D mozda je kirilenko bacio bas dobru foru :) ne znam stvarno...ja kad odigram basket izgubio ili dobio srecan sam :D:D da je teodosic dao 30poena 10 skokova 10 asistencija i da smo opet izgubili a on se smejao da li bi ti i tada smetalo ?:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

otkud znas ?:D mozda je kirilenko bacio bas dobru foru :) ne znam stvarno...ja kad odigram basket izgubio ili dobio srecan sam :D:D da je teodosic dao 30poena 10 skokova 10 asistencija i da smo opet izgubili a on se smejao da li bi ti i tada smetalo ?:)

da smetalo bi mi... je se ne smejem kad izgubim... zapravo ne znam nikog da se smeje kada izgubi tekmu do koje mu je stalo i u kojoj je pruzio svoj maksimum.... a sigurno nisam igrao za polufinale i sigurniji prolazak na olimpijadu... ali da boze mili, on je prvi igrac evrope za 2010., to je za njega boza ... decko je preterao, treba neko iskreno da ga spusti malo na zemlju, da bude covek pre svega

pravda ti ga recima - zar je trebao da place ? jel li ti, koliko si para dobio :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...