Jump to content

EuroBasket 2011


Dobermann

Recommended Posts

utakmica jeste ochajna ali da oni prvi faul u trecoj dobiju minut pre kraja je mnogo pa sve odbranu da igraju kao prepelice.

svaka cast nasim igracima na tome kako nisu prsli mentalno.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

dobro je, nece se kosta naljutiti i igrati losije zbog postera sa vukajlije... mozete da se opustite :)

a, u 1/2 finale idemo sigurno!

nece brate, ali nervira me to ponasanje kod ljudi

svi su iz SRBIJA!!!111121331 fazona kada se igra dobro i dobija, a cim krene losije odma' krecu sa prozivanjem igraca (vukajlija je samo jedan vid tog prozivanja) i strucnim analizama kako je Duda pogresio u taktici, mislim WTF FFS i tako to :D

svi igraci iz repke su jebeni carevi, ponavljam milioniti put, a Duda izvlaci od njih vise od maksimuma!

osvajamo naravno, poe

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Vanja car.

OK, imamo tu kosarkasku reprezentaciju na celu sa Dudom...sastavljena je od momaka koji nisu neka vrrrrrhunska klasa(osim Teodosica, Krstic je to bio pre povrede u Nju Dzersiju i Velickovic koji ne igra zbog povrede). Snaga je u timu i drugacijem prilazu reprezentaciji. (dolaze na priprememnogo ranije od svih ostalih, recimo) Momcu uzmu srebro ne EP, izgube od objektivno boljih Spanaca, budu 4. na SP zbog velike kradje prosle godine i to sve posle velikog posta nase reprezentativne kosarke....ali neeeeeeeee ljudi to veoma brzo zaborave i nakon 2 poraza pocne najgore cigansko pljuvanje na svetu. Ok je kritikovati, ali ovo je vrhusnki debilizam. Neka mi naduvaju jaja svi koji kenjaju iz svojih fotelja.

U cemu smo sve to toliko dobri i koji su to standardi u ovoj jebenoj drzavi koje kosarkasi ne mogu da ispune?

Teodosic je odigrao odlicnu utakmicu, samo onaj ko se ne razume u kosarku bi mogao da mu kenja za jedan promasen sut(kakve god da su okolnosti). Onu njegovu izgubljenu loptu ne vredi ubrajati u greske, jer je bio faul. Valja pomenuti asistenciju za Savana i stpopostotan ucinak za slobodnjaka na kraju.

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...