Jump to content

EuroBasket 2011


Dobermann

Recommended Posts

kad su se posle -18 Italijani vratili na -4 mislio sam da ce biti kao na svetskom, da ce nasi nastaviti sa ishitrenim sutevima i losim napadima ali vidi se da su momci sazreli i svaka im cast kako su poceli poslednju cetvrtinu.

nisam mogao da verujem da je tepic ubacio nesto iza linije 6.75 ... svaka mu cast odigrao je utakmicu fenomenalno , Macvan nam je bio najveci faktor na utakmici ubacio je najvaznije poene u drugoj cetvrtini. Teodosic standardno dobar. Keselj , Krstic i Savanovic solidni. Bitno je da na svakoj utakmici imamo bar 3 raspucana igraca i doguracemo do medalje.

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

A ovog rasica ne mogu da podnesem

sto ne podnosis coveka koji u poslednjem minutu sutira slobodnjake 10/10? [:D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ovaj Sarenac je stvarno majstor, uzivanje je slusati ga.

dok mi je recimo muka kad slusam ovog orangutana, koji ne zna koliko igraca ima u jednoj petorci.

Zasto svaku jebenu tekmo moramo da fejlujemo 1 ili 2 cetvrtine... Kad bi odigrali celu tekmu kako treba zgazili bi svakog.

Zato sto je, izmedju ostalog, kosarka takav sport. U jednom periodu te sut krene, u nekom stane. Ali da bi bar malo trebalo da smanjimo oscilacije, trebalo bi. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...