Jump to content

Champions League 2011/2012


manager

Recommended Posts

  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da li je ovo moguce

prvo mi siti unisti deo duse, sad ovaj sugavi celzi

razocarao sam se u zivot.. jebem ti robena sugavog, zao mi brata bastijana....... :(( SCHEISSE!!!!!!!!!!!!!!!!

edit

Not since 1945 has superior German opposition fell to a depraved group of degenerates led by a despotic Russian.

Edited by Koma

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jebi odvratne nemce!

Not since 1945 has superior German opposition fell to a depraved group of degenerates led by a despotic Russian.

A ti si koma verovatno retard, mada sam te do sada smatrao za dobrog momka. Bolje bi ti bilo da se ogradish od gore citiranog komentara.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

AtSjFsTCAAI8viy.jpg

predsednik junajteda slika trofej a pored njega onaj nas curkovic ili cirkovic, kako vec, propao manutd

A ti si koma verovatno retard, mada sam te do sada smatrao za dobrog momka. Bolje bi ti bilo da se ogradish od gore citiranog komentara.

nije moj komentar, postovao sam ga u trenutku ultimativne tuge i suicidnim mislima

izvinjavam se ako sam nekoga povredio

 

 

Link to comment
Share on other sites

AtSjFsTCAAI8viy.jpg

predsednik junajteda slika trofej a pored njega onaj nas curkovic ili cirkovic, kako vec, propao manutd

nije moj komentar, postovao sam ga u trenutku ultimativne tuge i suicidnim mislima

izvinjavam se ako sam nekoga povredio

Ne brini se nisi povredio nikog, osim nekoliko miliona jevreja, 25 miliona rusa, vishe miliona Srba i nekoliko desetina miliona ostalih ljudi koji su propatili teshke muke zbog, kako ih je neko znavao, "Superior German Oposition".

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ajmo celzi veceras :D da izbacite tottenhem* iz* ls :)))

Retko glupav momak.

Tačnije pravi "pratim-fudbal-poslednjih-par-kola-pred-kraj-lige-i-pravim-se-da-znam-sve" ekspert.

:))))))))))))))))))))))))))))))9999999 pa nece ibaciti arsenal i ls :)=9)))9))))))))))))

Na kolac s njim!

Jos se sepuri i ne odgovara na prozivke. Ko je za to da sednemo na sinobus i odemo u Sombor da ga izlomimo?

ja se izvinjavam velikim mozgovima fudbala na mojoj typing mistake :D, mislio sam na tottenhem, inace koma od utakmice

Edited by ~MaRe100%
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...