Jump to content

Trazim stan


reiser

Recommended Posts

istripovao sam sok od voca i kafe (kao mesavina soka od voca i kafe, jel), i pomislio "na sta li to lici" :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

mi i dalje ne znamo gde je taj čaroban stan u knezu za 150 evra. evo, ja bih ga uzeo, čisto da uštedim pare za taksi kad se vraćam pijan iz grada.

za 150e tesko, al' za 250e imash 28kvm u majke jevrosime odmah iznad politike :) pale su cene stanova opako :)

Link to comment
Share on other sites

kao na npr meni.

Hocu ja taj stan u knezu za 150e. A za komunalije da dam jos 300e necu ./.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Ma jeste, milijardu kvadrata

60 kvadrata je puna kapa i za petočlanu porodicu, bitno je da se lepo ispregrađuje da svako ima svoju sobu, makar ona bila 2 sa 2. Retard koji je projektovao moju gajbu je od 60 kvadrata uspeo da napravi jednu jedinu sobu i ostatak sve povezano, idealna gajba za žurke ali za život bezveze

Tako da samo kvadrataža nije pokazatelj ničega

Link to comment
Share on other sites

Ma jeste, milijardu kvadrata

60 kvadrata je puna kapa i za petočlanu porodicu, bitno je da se lepo ispregrađuje da svako ima svoju sobu, makar ona bila 2 sa 2. Retard koji je projektovao moju gajbu je od 60 kvadrata uspeo da napravi jednu jedinu sobu i ostatak sve povezano, idealna gajba za žurke ali za život bezveze

Tako da samo kvadrataža nije pokazatelj ničega

ima nesto i u genetici!

:tf:

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ne lupetaj vudu 60 kvm za petoclanu porodicu.

Vidim useravas se od privatnosti jebanja i intime

dnevna soba i spavaca soba su potreba plus jedna sobica po detetu.

A kuhinja, spajz, ostava, i tako to su majka mara.

Ja se u onih 46 osecam kao u tamnici.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

100 kvadrata, ponavljam! dnevni boravak spojen sa kuhinjom, spavaca soba, radna soba, kupatilo i ostava, terasu ne racunam u ozbiljan funkcionalan prostor... Zasto ovako? Zato sto je tako NORMALNO, sve ostalo je TISKANJE sto dovodi posle duzeg vremenskog perioda do znamo vec cega jbg.... Btw, izvucite nekoliko situacija gde ste sami u stanu ili sa gostima i videcete da je ovo o cemu pricam razumno... Da li je realno u uslovima kada su cene stanova i uslovi kupovine nepovoljni, to nije tema ove spike...

Ja npr. onu RADNU sobu vidim kao prostoriju gde mi je komp i sve ostalo cime se bavim, prostorija u kojoj se nalazi i mali lezaj pored radnog stola, prostorija u koju mozete da udjete i zatvorite vrata iza sebe i malo odmorite mozak od zene, dece itd... Ako neko tvrdi da je takvo nesto potpuno nepotrebno taj je neki zesci rahan/conan ili jednostavno nista ne radi u zhivotu pa mu isti kuratz imao ili nemao prostran zivotni prostor jer ceo dan lezhi, cirka pivo i bulji u TV...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Da, what fatboy said - otkada zivim u 100 kvadrata, uvek mogu negde da pobegnem kada me smore zena+deca, a i ima mesta da se napravi svoj kutak sa stolom od 3 metra, kompom, plazmom, home theatre i gadgetima [8D]

Josh od kad sam ubacio tu krevet i klimu, ihaj :)

Secam se da se zena naljutila kada sam skoro 2 nedelje spavao samo u svojoj sobi poshto me je mrzelo da se dovuchem do spavace sobe :tf:

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...