Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

Za Kerola ne znam, iz jednog ugla izgleda da ga je udarila tu negde, iz jednog da nije, a iz dva se ne vidi ništa. :)

Simpsona je udarila u polu dignutu ruku tačno ispod ramena, možda je malo dotakla rame, ali to nije bitno.

A ovo za Reinu je piš. Jeste Pepe zaslužio žuti, ali ono je bilo foliranje veka.

Sve u svemu, sranja se gomilaju i sada samo FA kup može da izleči rane.

Meni samo nije jasno šta ovaj Vića pokušava da kaže. :) Čemu ta mržnja prema Liverpulu, nismo mi Marmen!

Kontam da je Reini dao gol zbog namere da ga hedbatuje,a jos je i perch bio u ful holivud modu.

Odgledao sam sad i motd iako mrzim da ga gledam nedeljom kad vodi onaj jebeni tadzikistanac,i moram se sloziti da je simpson igrao rukom.

i btw

Carroll is reported to have said: "It's a f****** joke, f*** off " to Liverpool manager Kenny Dalglish after being taken off before disappearing down the tunnel while ripping off his shirt.

Earlier in the game he is alleged to have said: "I did not dive, you f****** c***," to Newcastle boss Alan Pardew who had accused the striker of diving to try and win a penalty – an incident that saw Carroll booked.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Liverpool nije namerno prodao Torresa, nego je dečko rekao da neće da igra i da hoće da ide iz kluba, a onda je balvan doveden kao jedino što je moglo da se dovede u poslednjih 45 minuta prelaznog roka.

Što ne znači da nije greška, nego da je mnogo više iznuđena nego što ljudi vole da priznaju. :)

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Mislis da je jedino on mogao da dodje? Pa npr Rodaljega ili tako neki jadnik koji bi odradio posao (pozajmica ili brz transfer) sigurno ne bi odbili vecu platu, plus bi nekom tamo Wiganu dobro doslo par miliona gore koliko bi ga preplatili. Ovako su dali xyz kesa za ovog marmena kome su fizicke predispozicije da skace i gura a ni to ne ume.

Edited by 3epokc

~~

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je izbor sigurno bio premali u trenutku kada je Torres prodat, ali kao i ti mogu samo da nagađam ko je još mogao da bude u opticaju. :)

A ko zna, možda Pera dobije razloge da uskoro šeta Carrollov dres sa ponosom. Ipak je dugo bio povređen i treba da se privikne na pritisak oko njega. :tf:

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

ja i nosim dres sa ponosom, svi koji su ga videli na fudbalu uvek imaju ozareno lice :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ako ga ljuljne evertonu u fa cupu cega ga vecna slava bez obzira na vrecu kamenja na ledjima koju nosi svaku utakmicu i muci se..

i nije bila fora u liverpulovoj bedi nego u njukaslovom napadu koji bi uplasio i ol star tim..hatem kad hoce da igra postaje maradona a dva crnca su surovi egzekutori..

Link to comment
Share on other sites

I onda se ne namešta za Man Utd, od njihovog ofsajda koji nije sviran oni dobiju penal i crveni, pa da ga jebeš

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

acully is acatard

graya pls

Inače, jeste da navijam za Utd. ali ovo stvarno, em nije penal, em je iz ofsajda, em nije za crveni [V]

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

nije kao da ne bi pobedili qpr...kontam da se to desi u srbiji,lincovali bi sudiju :))

To ne možeš da znaš, ali je ovo direktno odlučilo utakmicu za sve pare

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...