Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

pa jebem li ga,roman je sekao kad god je bilo potrebno po meni

mozda ancelotija nije trebalo da sutne

ali mnogo su egocentricni fudbaleri celsija,pritom svi igraju sve losije i losije i ne mogu da prihvate da treba da se zamene,pogledajte samo lampsa jebeno,pa i drogbu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Mozda nije trebalo Murinja da shutne

*edit*

mislim da ni najveci pesimisti nisu ocekivali ovakav fejl avb-a. realno, ako ne prodjemo napoli (a shanse su max 40% imo ) propala sezona.

ako se to desi po meni ne bi trebalo dovoditi nikog, vec se nekako dokopati mesta koje vodi u cl i vratiti murinja koji sigurno dolazi u englesku na leto

btw da se ja pitam, momentalno bi nogirao i lamparda i drogbu, prvenstveno zbog (ne)discipline, a i vreme im je da putuju, imaju obojica po 34 godine

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

zato sto nema niko normalan da se dovode. navijaci sirom engleski potpisuju peticiju da se ne dovede RAFA BENITEZ !

ako uopste pokusa da vrati murinja, roman ce prvo morati sebi samar da udari.

tumblr_m0dgaqcepC1r0i5p1o1_400.jpg

ali realno.. coveka boli kurac. vodi tim i nervira se kao ja u menadzeru.

zao mi je samo sto ce avb tamo negde zaista uspeti, i potvrditi da je sjajan menadzer.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Pa to su ti mrtvi mediji, oni kad pocnu da karaju ne vredi nista. Koliko smaraju samo za totenhem, da osvajaju ne znam ni ja sta, a 4 boda ispred arsenala i skoro ista gol razlika. A arsenal je klub u krizi(sto nije laz, nikad losiji nije bio), ali nije ni u redu da svaki drugi vikend po engleskim medijima pise da arsenal tone sve dublje i takve nebuloze.

AVB-a vec mesec dana konstantno napadaju po medijima, jednostavno ti stvore sliku da je on kreten koji ne zna sta radi, a ne spominju velikog viteza lamparda koji misli da je uhvatio boga za kurac, i da moze da se ponasa kako hoce. Odmah da se ogradim on je bio igracina, ali jednostavno godine su ga stigle i nije vise sto je bio.

Mada istina je da celzi jako lose igra i tesko da sa takvom igrom moze do LS. Ali ne moze se okriviti samo AVB tu su i igraci koji su do pre godinu dana bili kicma tima, a sad su totalno, ali totalno zakazali, a osim mate nije doveden niko da ih korektno zameni.

Bedni su jako(mediji). Smaraju za rasizam, a svako kolo sudije budu kriminalne, da je prosto neverovatno da se to ne spominje, na motd se desava da ne puste cestito snimak nekog sudijinog previda. Suareza ce kaljati za dajv protiv arsenala, zato sto je prljavi rasista , a bejla nece ni spomenuti, zato sto je to bejl, najbolji igrac koji je ikad igrao na pilicarniku i i ostalim stadionima u PL .

Za poraz od seljana mediji ce napisati da je totenhem izgubio zbog povrede bejla i van der varta, a ne zato sto su istroseni i sto su dosli do svog maksimuma.

Jako se nerviram zbog takvih stvari, ali staces. :)

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

pocelo je sa lampardom, a onda se prosirilo skoro na ceo tim :/

samo retard moze da ne skonta da igraci igraju protiv trenera.

pa jebote, kad se setim jadnog juande ramosa u totinhemu, kada je isto imao jako bedan niz. nikada necu zaboraviti dawsonov namerni crveni, koji je naravno resio utakmicu. on je dobio otkaz, i dosao je pijani harry. nakon toga, totinhem cveta, tipa sa dna tabele dolaze u top 5. WOW DOSAO HARRY I DONEO MAGIC POTION ZA IGRACE !

Bring It

Link to comment
Share on other sites

andre bi mogao da se preseli u inter i tamo na bedi pokaze sta stvarno zna! sa stankelom kao udarnom iglom:)

svi smo znali da se ovakav kraj avbu sprema i to vec duze vreme..njegov sistem ovde nije isao i kad si menadzer celzija nemas puno vremena..sad ce pod mateom da daju dusu da prodju napoli ali iskreno mislim da je za budjenje kasno..

Link to comment
Share on other sites

setite se samo drogbe i skolarija.Kod njega je dao dva i po gola,cim je dosao Karlo,dao je 50 komada

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...