Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

suarez ima taj ciganluk u krvi koji ne moze da se izbaci..ali realno da je evri ovo rekao neki Grent Holt iz Norica ili Franko Di Santo iz Vigana bolela bi ga kurcina da ide da prijavljuje i da se smara..nego je ovo rivalitet, liverpul i njihov najbolji igrac..tako da je evra osecao i obavezu da proba da zakopa protivnika i da ih ojadi..a sama uvreda nije dokazana, vec se veruje evri na rec, sto je sranje..i suarez tvrdi da mu je rekao blacky, i da tako zove i drugare iz kluba i reprezentacije iz neke poluzajebancije..ne kazem ni da je on cist i da govori istinu 100 posto ali evra nije neki fin covek koji uliva poverenje i koji je fer igrac koga treba postovati..

i stvarno niko sem gruje da pomene da je ferdinand zasluzio crveni u 44 minutu..start s ledja..kacio i suareza i loptu..da je to bio faul nad runijem kornjaca bi plakala danima..

Link to comment
Share on other sites

suarez je kralj nad carevima.

onaj potez na svetskom cu pamtiti do kraja zivota :)

a i ko jebe mater evri, pickica koja se zali, jao jao bas mi te je zao, bas mi je zao sto ti je rekao da si preglupa crnacka majmuncina.. a cak mu ni to nije rekao, vec NEGRO

stanko drug

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Mogao je i Evra da nazove Suareza "gypsy" pa nesto sumnjam da bi to dobilo ovolike razmere.

pa Evra ga je nazvao Latinos.Ocigledno je i on hteo da ga uvredi samo nije znao kako posto je glupa crncuga.

Lepo je jednom Pantela rekao,navijaci su platili kartu i svako moze da vice sta hoce.Ja ako odem na tekmu i urlicem kao majmun,necu biti rasista,nego hocu tog crnca da iznerviram kako ne bi dao gol.Zasto se razlikuje JEBEM TI MAMU PANTELA od U U U U U.Ali ne,ako smislis pesmu,onda je sve ok,pa navijaci Arsenala su pevali Adebajoru "cale ti pere slonove,a keva ti je kurva",pa to je rasizam par ekselans,ali iz nekog razloga,to je ok,ali ako vices U U U U,onda je to smrtna uvreda za svakog crnog igraca.Mislim ja ne vidim da se navijaci oblace u kju kluks odore.

A tu se opet postavlja dvostruki standard posto navijaci Partizana su godinama zasnivali taktiku da provociraju Gurovica i karaju nas u derbiju dok ovog mombrila dovode do suza,a kontam da je gurke bio crnac,da bi to bio nezapamcen skandal,zato sam i spomenuo gurketa na protekloj strani,jer mi njegov primer uvek u glavi kad se spominje vredjanje navijaca i nemogucnost npr. jednog belca da se izbori sa time,dok bi crnac izasao samo sa terena i kao JOJ NE MOGU DA IGRAM MNOGO SAM UVREDJEN...

mislim ono,opet,mi ovde pricamo kao normalni ljudi jer nismo rasisti,mogu da zamislim npr. ovu raspravu na stormfrontu:)))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

arsenal mi deluje kao tim koji nema kicmu, nema nekog alfa muzjaka da ih vuce, da vice na ove klince kad krenu da se glupiraju, vermalen ima takvih dana ali je uglavnom miran i jebe tiho :)

mada, sa druge strane, glavni krivac za sve ovo je venger

znao je da ce nasri i fabregas da odu iz kluba, imao je dovoljno vremena i novca da kupi igrace koji mogu da ih zamene, ali ne, on ceka poslednji dan i kupuje artetu i onog zutaca iz monaka a zadrzava samaka i arsavina koji su dobri za sve samo ne za premier ligu

ali tu se ne zavrsavaju njegove greske, umesto da kupi ili pozajmi nekog beka u zimskom prelaznom roku, on dovodi starca anrija na pozajmicu - zasto? - samo da bi skrenuo paznju navijaca sa pravih problema kluba

mozda ce zvucati glupo, ali meni se cini kao da se venger nije uklopio u novi sistem koji vlada u fudbalu, on misli da moze da potrosi 10m i da osvoji univerzum, misli da moze da dovodi klince i pravi neku u21 repku sveta

ok, ako je u tom fazonu, neka preuzme rolu direktora kluba i neka radi sa akademijom i transferima talentovanih igraca

venger je legenda, ostace upamcen kao jedan od najboljih menadzera koji su harali engleskom, ali 7 godina bez trofeja, promasaji kada su transferi u pitanju uz konstantne izgovore kojima opravdava rasulo koje vlada u klubu...

Link to comment
Share on other sites

lol igra ls 10 godina zaredom, izgradio je stadion, napravio je jedino profitabilno englesko fudbalsko preduzece, napravio nekoliko ikona kluba, kreirao i forsirao najlepsi fudbal u evropi (doduse sad je br 2 posle barse u zadnjih nekoliko godina), stekao gomilu navijaca zbog te lepote, igrao finale ls, sve to sa hiljadu puta manje para nego mancester ili celzi naprimer, osovjio titulu nepobedjen..pa samo zbog toga mu je sve oprosteno..a greske postoje naravno..sta da se radi..

..to su turbulencije i normalno je da se desavaju..nasrija je hteo da zadrzi ali ljopac nije hteo da ostane jebiga..fil dzons nije hteo da dodje kod njega a probio je klupski rekord sa ponudom za njega..jebiga..kupio je sta je mogao, pogresio je sa cekanjem za m vilu, pogresno je verovao da su song i frimpong kao zamena spremni..mora i on neki put da se zajebe..jeste uporan i tvrdoglav ali bolji od njega za arsenal ne postoji..i sam ferguson je par nedelja posle 8-2 bio u fazonu " vi ste novinari ludi, citam da treba oterati vengera pa dal ste vi normalni, lik je izgradio fudbalski klub koji je konstantno u vrhu.."

i mancester je ispadao u grupi ls 2006 od benfike i sada od bazela pa niko nije pominjao da je to katastrofa..desava se svasta, milan nije ni uso u LS pre 2 godine sa sve ancelotijem pa nisu teli svi da se ubiju, nego su se pripremili i iscimali za sledecu sezonu..pa su opet bili treci ili sl. pa opet nije bio kraj sveta..

navijaci su gladni trofeja, to je normalno ali u ovakvoj ligi gde svi imaju milijarde osim arsenala otprilike (gde cak i jevrejski totenhem ima dosta zlata) nije lako biti na samom vrhu konstantno..

dobio je par samara, pogotovu od milana i sanderlenda ovo boli, ali treba da nastavi sa svoojom vizijom..bar ce u 90 odsto slucajeva navijaci uzivati u lepom fudbalu a nece pobedjivati odvratno, na guz ili sudije i napraviti atmosferu da mu je klub najomrazenija institucija u engleskoj..

Link to comment
Share on other sites

kao da sam ja pisao post gibo, svaka ti je na mestu.

veliku ulogu u tom arsenalovom "rasulu" imaju mediji, jednostavno je sve naduvano.

mada ne treba ni bezati od istine da arsenal trenutno ima losiji tim, u odnosu na prosle sezone.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...