Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

koji je dečko retard to je strašno

a najgore je što će Keni da ostane

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a bio je i jos jedan prajsles momenat kada je kerol krenuo nesto da rola loptu na 16 metara i samo sto nije sebi izvrnuo zglob otprilike :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Mi smo petostruki osvajači tog eminentnog takmičenja, nego nismo oni koji stalno maštaju o sledećoj sezoni pa ništa ne urade. ;)

edit: i ne pomaži mi u pretvaranju ovoga u navijački topic, moraću obojicu da nas banujem :O

Edited by fushi.ryuu

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

koji je dečko retard to je strašno

a najgore je što će Keni da ostane

Pise se dosta o Rafi ponovo :/

koliko dominiramo

osvajamo sledeće godine

Napisao bih karling kup ali to je vec odradjeno :D

Ako se odstrani deadwood i dovedu 3,4 zaista kvalitetna igraca mozemo da se nadamo, ovako, opet 7,8,9

~~

Link to comment
Share on other sites

ali meni stvarno nije jasno kako je pool uspeo ovoliko da fejluje sezonu, dobru ekipu imaju...

reina

glen-skrtel, ager-enrike

leiva

downing-SG, adam-henderson

suarez-orah

jebiga, neki ljudi su prosto zaboravili da igraju fudbal odjednom (i povredjen lukas), ali meni je ovo sasvi solidna ekipa :)

pogotovo je sredina fejlovala ove sezone

a bio je i jos jedan prajsles momenat kada je kerol krenuo nesto da rola loptu na 16 metara i samo sto nije sebi izvrnuo zglob otprilike :)))

i kad mu je dzonson nabacio idealnu loptu, a on cevanicom u aut! :D

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

što je najgore, čak i retardirani Lukas je igračina za Spearinga, Shelveya, Hendersona i Downinga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Evo srećnih 7 razloga za fail:

1) Downing. Ja ne verujem koliko je on bio loš ove godine. Zapravo, kako je sezona odmicala on je bio sve gori i gori (a polagao sam najviše nada u njega, od svih dovedenih).

2) Povreda Lukasa. On je, teško mi je to da priznam, mnogo napredovao, a jedini nam je pravi igrač na toj poziciji. Stivi ne može da igra DMC više, a Spearing je drag i borben, ali je lol.

3) Suspenzija Suareza.

4) Povreda Adama.

5) Katastrofalna forma Kerola i Džerarda posle povreda (a ako Keni negde greši, mislim da njih ne zna da koristi). Od obojice očekujem maximum iduće sezone, šta god to bilo.

6) Gomila prečki i stativa i vrhunskih odbrana protivničkih golmana u poslednji minutima.

7) Henderson - najnevidljiviji čovek na terenu ikada.

Dva ozbiljna veznjaka i jedan kacam rasan strelac umesto raznih Maxija, Belamija, pa čak i Kujtova (još ako prodamo Kola i Akvu) i to je ekipa koja napada MAKAR top 3.

I da dodam - Coates će da sabije odbranu sledeće godine, a Škrtel i Ager će da mu se smenjuju kao parnjaci.

Mada bi bilo dobro da Carra ode u penziju sa titulom! Eto motiva!

Edited by fushi.ryuu

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Sve kapiram ali zasto je Belami los? Pa koliko je samo tekmi sam izvukao?

Ja bih prodao kujta, dauninga, kerola , akcilanija i kola. Za te pare makar napadaca plus ameri imaju para da uloze za ostale pozicije. prosto ne verujem da je ovakva sredina ovako fejlovala

~~

Link to comment
Share on other sites

Evo srećnih 7 razloga za fail:

1) Downing. Ja ne verujem koliko je on bio loš ove godine. Zapravo, kako je sezona odmicala on je bio sve gori i gori (a polagao sam najviše nada u njega, od svih dovedenih).

2) Povreda Lukasa. On je, teško mi je to da priznam, mnogo napredovao, a jedini nam je pravi igrač na toj poziciji. Stivi ne može da igra DMC više, a Spearing je drag i borben, ali je lol.

3) Suspenzija Suareza.

4) Povreda Adama.

5) Katastrofalna forma Kerola i Džerarda posle povreda (a ako Keni negde greši, mislim da njih ne zna da koristi). Od obojice očekujem maximum iduće sezone, šta god to bilo.

6) Gomila prečki i stativa i vrhunskih odbrana protivničkih golmana u poslednji minutima.

7) Henderson - najnevidljiviji čovek na terenu ikada.

Dva ozbiljna veznjaka i jedan kacam rasan strelac umesto raznih Maxija, Belamija, pa čak i Kujtova (još ako prodamo Kola i Akvu) i to je ekipa koja napada MAKAR top 3.

I da dodam - Coates će da sabije odbranu sledeće godine, a Škrtel i Ager će da mu se smenjuju kao parnjaci.

Mada bi bilo dobro da Carra ode u penziju sa titulom! Eto motiva!

1.Slazem se.

2.Slazem se.

3.Slazem se.

4.Slazem se.

5.Slazem se.

6. :tf:

7.Slazem se.

dodao bih i katastrofalnu formu Kujta,koji iako je neznalica,davao je silne golove prethodnih godina,a ove ga nije bilo nigde

i slazem se za Koatesa isto.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je logičnije Kujt i uvek pomislim koji su retardi ovi komentatori kad kažu Kauč [:D]

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...