Jump to content

Premier League 2011/2012


konfuzni

Recommended Posts

Evo vam kurac glupi skauzeri!!!

Ali dzabe kad igra glupi usrani koscijelni

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jebeno koji put ove sezone song daje ala CESC pas, JEBIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ! \o/

kao kurac igrali, ali bitno je da smo pobedili.

koliko mi je samo zao dijabija, strasan talenat, ali otkad mu je onaj drvoseca slomio nogu imao je 26-7(!) raznih povreda na toj istoj nozi. izgleda je ovo bio njegov kraj :(

edit:

Robin van Persie has received only two passes in the penalty area v Liverpool and scored from both

KLASA!

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Bog poziveo kajta,dauninga,kelija i kerola!A i belamija koji sedi na klupi!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Liverpul mora da se resi Suareza, dok je njega ciganizam ce zraciti ekipom i gubice i kad igraju dobro...

Arsenal je konacno uradio ono sto rade velike ekipe, dobio je utakmicu iako je igrao lose, a i bio losiji protivnik :)

Jeste da je RvP sabio sa dva gola, ali moram izdvojiti Scesnog, svakako mi je on MOTM, jer da njega nije bilo golovi Persija ne bi nista znacili :)) Song standardno odlican, ali nekako se nije video posto je pool dominirao sredinom. U odbrani moram pomenuti onoga koga najvise pljujete, Koscelnog da da! Kod autogola kapiram da mu je smetalo sunce, kako god posle je sabio... statistika sve govori

Laurent Koscielny solid despite OG: 86% pass accuracy, 4 accurate long balls, 9 clearances, 5 interceptions, won 3 offsides

Arsenal je sada na 10 bodova odmakao pool-u (oni imaju tekmu manje), sto bi trebalo da znaci da ce pegla za cetvrto mesto biti sa Njukom

POE PERSI ISUS!

97RpU.png

I PITTY THE FOOL!

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ja molim boga da se rosicki povredi opet,da volkotu urade transplantaciju cureceg mozga,da oksa postane standardan,da se dovede vertongen(ali to se nikad nece ostvariti naravno posto ce neko ponuditi vise kinte i popusicemo kao za matu) i molim boga da se arsavin vrati sa pozajmice u formi i dobije zlatnu loptu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nego,pricam sa drugom mendzijem i jebote svrsavam koliko je dobra tekma njuka sanderlend

ko ne prati,nek se obavezno ukljuci u drugom poluvremenu!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...