Jump to content

SD Crvena zvezda 2011/2012


gruja

Recommended Posts

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma hvala bogu pa je otislo to govno smrdljivo malo,ima da zavrsi gore nego Perica,ko ga jebe,picketina mala usrana

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma hvala bogu pa je otislo to govno smrdljivo malo,ima da zavrsi gore nego Perica,ko ga jebe,picketina mala usrana

taj fazon, isto bih poželeo i Lazaru Markoviću ako stvarno hoće 120 hiljada evra godišnje od Partizana

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da oni to traže, pre će biti da su alavi roditelji/menadzeri. Sto je najgore igraci su tu kolateralna steta, i umesto da igraju sticu iskustvo, oni bivaju odstranjeni iz ekipe zbog tih astronomskih potraživanja....

Link to comment
Share on other sites

brate takvi roditelji su najvece zlo,a znam ih mnogo,koji su unistili sinove za koje sam mislio da ce da naprave nesto

ja sa te strane nisam imao problema,mene je cale gledao a da ja nisam ni znao da je tu,dozvoljavao mi je da sam biram,pa i da igram u sredini koju sam bio odavno prerastao (sto je opet sa neke strane lose),ali bio sam srecan i ne bih to nikad zeleo da promenim jer sam sam bio kreator svoje sudbine,a kao i sve u mom zivotu,uspeo sam da zaserem,ali to je druga prica koja je vezana za mene,a ne za mog caleta

poenta price je da i to dete moze da se izbori za sebe,nego je u svojoj glavi vec ronaldinjo i dozvoljava mami i tati da mu diktiraju zivot,a takvi roditelji gledaju da prodaju dete,pa makar i na kilu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa evo naprimer keva od Filipa Jankovica koja je, pred potpisivanja ugovora sa Zvezdom, zvala novinare i platila da se pise kako ide u Milan ili Romu ne znam tacno, i trazila sutradan vise para od zvezde..

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

brate takvi roditelji su najvece zlo,a znam ih mnogo,koji su unistili sinove za koje sam mislio da ce da naprave nesto

ja sa te strane nisam imao problema,mene je cale gledao a da ja nisam ni znao da je tu,dozvoljavao mi je da sam biram,pa i da igram u sredini koju sam bio odavno prerastao (sto je opet sa neke strane lose),ali bio sam srecan i ne bih to nikad zeleo da promenim jer sam sam bio kreator svoje sudbine,a kao i sve u mom zivotu,uspeo sam da zaserem,ali to je druga prica koja je vezana za mene,a ne za mog caleta

poenta price je da i to dete moze da se izbori za sebe,nego je u svojoj glavi vec ronaldinjo i dozvoljava mami i tati da mu diktiraju zivot,a takvi roditelji gledaju da prodaju dete,pa makar i na kilu

Ja verujem da ako si dobar lik, u duši, da se sve to ispegla ovde ili onde, i mislim da će tako biti i za tebe.

A svako od nas donese loše odluke ovamo ili tamo, pa se kaje, ja to radim veoma često :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

lesko batali to,ne zivimo mi u proslosti ko glupi grobari!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pa taj Filip Jankovic ne igra uopste, nije mi jasno zasto. Ili neka mu se vise da sansa, ili neka se bar zaradi neka lova na njemu.

Procitah to za Milijasa i ne znam sta da mislim. Ja sam njega jako gotivio, ali mi se sere vise od vracanja igraca koji nisu uspeli preko. A cak i ako dodje, odigra dobro polu ili eventualno celu sezonu, opet ce da ode negde.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Milijaš je car, jedini igrač uz Pantelića koga želim da vratimo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...