Jump to content

Zanimljive slike


Recommended Posts

A zasto si i komentarisao, covek da se pita? Buda, niti je covek nesto pitao niti trazio necije misljenje, samo izneo svoje. Evo nasta je licilo ovo:

Tip A : Sto je dobar ovaj eurokrem.

Tip B : Eurokrem je kakao proizvod, prave ga za mlade i lepo se maze na hleba.

Tip A : Dobro.

Analogija ti je skroz pogrešna. Ja sam opušteno mogao da odgovorim ovako:

Buda: Kako su im dobra odela majko mila :(

Gizmo: Zamisli... sva trojica su milioneri i imaju dobra odela.

U ovoj verziji bih bio sarkastičan i zaslužio bih da mi kaže "Dobro". U verziji koju sam ja postovao me je zapravo čudilo zašto njega fasciniraju njihova odela, kad imaju toliko para i očigledno je da su skupa i custom made. Problem je u tome što mu ja nisam rekao "bravo retarde naravno da su dobra kada su custom made", već sam koncipirao svoj odgovor tako da se nadoveže na njegov, gde ću zapravo ja ovaj put istaknuti očiglednu stvar, ne zato što sam hteo pametujem, već kao jebeni neutralni komentar, kojih je bilo milion ovako koncipiranih. Problem je zapravo u nekim ljudima što traže hejt tamo gde ga nema, ili se možda trude da ispadnu kul, tako što će napisati kratak post koji obično Neo ili Killy umeju da napišu, kao što je "Ok", "Ne", "Dobro" ili gomila ostalih primera, koje sam primetio da su drugi počeli da koriste, a nemaju tu ironiju koju ovo dvoje pomenutih poseduju.

Tako da, jedino ostaje da se izvinim malom budi, time što sam nisam imao nikakvo pravo da mu istaknem očiglednu stvar, kad nije tražio ničije mišljenje. Očigledno je to bila prevelika uvreda. Ove poslednje dve rečenice možete da shvatite kao sarkazam, ili ne morate, kako god. Sada želim da dođe Doolio da nam pojasni kako smo oboje pogrešili i da nam lupi wall of text kako je on video moj post i kako je mali buda reagovao na njega :)

Link to comment
Share on other sites

Analogija ti je skroz pogrešna. Ja sam opušteno mogao da odgovorim ovako:

Buda: Kako su im dobra odela majko mila :(

Gizmo: Zamisli... sva trojica su milioneri i imaju dobra odela.

U ovoj verziji bih bio sarkastičan i zaslužio bih da mi kaže "Dobro". U verziji koju sam ja postovao me je zapravo čudilo zašto njega fasciniraju njihova odela, kad imaju toliko para i očigledno je da su skupa i custom made. Problem je u tome što mu ja nisam rekao "bravo retarde naravno da su dobra kada su custom made", već sam koncipirao svoj odgovor tako da se nadoveže na njegov, gde ću zapravo ja ovaj put istaknuti očiglednu stvar, ne zato što sam hteo pametujem, već kao jebeni neutralni komentar, kojih je bilo milion ovako koncipiranih. Problem je zapravo u nekim ljudima što traže hejt tamo gde ga nema, ili se možda trude da ispadnu kul, tako što će napisati kratak post koji obično Neo ili Killy umeju da napišu, kao što je "Ok", "Ne", "Dobro" ili gomila ostalih primera, koje sam primetio da su drugi počeli da koriste, a nemaju tu ironiju koju ovo dvoje pomenutih poseduju.

Tako da, jedino ostaje da se izvinim malom budi, time što sam nisam imao nikakvo pravo da mu istaknem očiglednu stvar, kad nije tražio ničije mišljenje. Očigledno je to bila prevelika uvreda. Ove poslednje dve rečenice možete da shvatite kao sarkazam, ili ne morate, kako god. Sada želim da dođe Doolio da nam pojasni kako smo oboje pogrešili i da nam lupi wall of text kako je on video moj post i kako je mali buda reagovao na njega :)

Заправо, ја сам видео твој пост онако како си га ти написао, притом приметивши да је Буда лоше перципирао, али нисам WoT-овао јер би било потребно педесет вотова, поучен прошлом Будином лошом перцепцијом са родицом :)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Znači, Doolio je percipirao Gizmov post koji je on percipirao na Budin post. Ako je Gizmova percepcija pogrešna, ne zato što je glup nego sto je Buda loše percipirao svoj post, onda je Dooliova percepcija čitave stvari pogrešna. HA!

Naravno, sve što sam napisao se zasniva na mojoj percepciji stvari.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...