Jump to content

World Armies


Dule_smor

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kontam da sam na mestu Kine, da ratuje sa bilo kim, poslao bi 200 miliona vojnika da se preda i ni jedna zemlja ne bi izdrzala taj broj zatvorenika a ne bi mogli ni da ih ubiju :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

procitah da kina ima aktivne vojske+ljudi zaposljenih pri vojsi negde oko 370 miliona (cini mi se da je ginisova knjiga rekorda)... e sad nemam pojma, to se bas ne poklapa sa ovim gore... mada ginisova knjiga rekorda, nikakav bitan izvor informacija u krajnjem slucaju

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

majku mu trazim na njihovom sajtu slican info i nema, a procitao sam na papirnom izdanju od ove godine, siguran sam da je ta brojka jer smo se ortaci i ja sokirali

370 miliona je broj van svake pameti i nema ni teorijske šanse, ne samo bilo koja zemlja, nego i ceo svet da obuči, opremi i izdrži takvu vojsku. Ne znam samo kako vam je uspelo da poverujete u taj broj.

PLA ima 2.2 miliona u aktivnoj službi i oko 800k u rezervi.

Kina inače, nema obavezu služenja vojnog roka, tako da je tih 3miliona sve što imaju.

You're all gonna die. Then you'll be dead for way longer than you're alive; like, that's mostly what you're ever gonna be. You're just dead people that didn't die yet...

Link to comment
Share on other sites

Par klipova koji mi bleji u favorites :D

Ovaj broj za women army je ja mislim broj zena koje su fit za service, ali ako dodje sranja svi idu u vojsku :D

Reklama za kinesku vojsku

Rusiiii :D

http://www.youtube.com/watch?v=yp6cB7BGj48&feature=related

Severna Koreja

Juzna Koreja

Indija

Morao sam nas da ubacim :P

Ima dosta klipova u related, nisam hteo amere da ubacim zato sto smo svi gledali filmove i znamo sta koriste a i realno ko ih jebe :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

gej ovaj lik, stavi 'including i f22 raptor' za amerske avione, ne stavi nista za ruse

inace moar, nisam ni znao da turci nesto mogu da se sibaju negde lol

i oni kinezi sto trce uz zgradu su carevi

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

370 miliona je broj van svake pameti i nema ni teorijske šanse, ne samo bilo koja zemlja, nego i ceo svet da obuči, opremi i izdrži takvu vojsku. Ne znam samo kako vam je uspelo da poverujete u taj broj.

PLA ima 2.2 miliona u aktivnoj službi i oko 800k u rezervi.

Kina inače, nema obavezu služenja vojnog roka, tako da je tih 3miliona sve što imaju.

primeti da nisam rekao 370 miliona aktivne vojske, vec ljudi zaposlenih prvi vojsci, i primeti moju izrazenu sumnju u taj podatak

PLA ima toliko vojske prema podacima koje je javno iznela ... CIA ? cisto sumnjam da oni imaju uvid koliko vojske, aktivne ili rezervne kina ima... ali ok

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

PLA ima toliko vojske prema podacima koje je javno iznela ... CIA ? cisto sumnjam da oni imaju uvid koliko vojske, aktivne ili rezervne kina ima... ali ok

Znaju odlično, zato što Kina nije Severna Koreja. Uostalom, 370 miliona ljudi nije baš brojka koja može da se sakrije pod krevetom.

Što se poslova vezanih za vojsku tiče, ne bi me čudilo da takvih ima više u USA nego u Kini, pošto USA ima 8 puta veći vojni budžet i proizvodi skoro polovinu svog naoružanja na svetu.

You're all gonna die. Then you'll be dead for way longer than you're alive; like, that's mostly what you're ever gonna be. You're just dead people that didn't die yet...

Link to comment
Share on other sites

PLA ima toliko vojske prema podacima koje je javno iznela ... CIA ? cisto sumnjam da oni imaju uvid koliko vojske, aktivne ili rezervne kina ima... ali ok

"Dobar dan gospodine Nebitni Asistentu u Zavodu Za Statistiku, kada budete spremali izveštaj poslednjeg popisa šibnite jednu kopiju i nama. U zamenu vam šaljemo godišnju platu. Hvala."

Kapiram da je ovo samo jedan od milion načina da se sazna informacija.

Link to comment
Share on other sites

Srbija ce preziveti kao i uvek do sada, ali ce srbi slavno izginuti kao i uvek do sada. Kontam da to nece valjati [:D].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Reklama za kinesku vojsku

ради се о Тајвану.

Sta ce Srbija ako Turci opet krenu sa tim tenkovima i avionima, opet s konjicom i kopljanicima? :)

употребићемо Тајно Оружје.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

koliko je ljudi samo kupilo tu pricu o teslinom tajnom oruzju za vreme bombardovanja.. ama jel moguce :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam slusao samo kako rusi slecu u Nis da bi na supply S-300 protiv nato agresije, a to za teslino tajno oruzije je bila lozana tokom rata protiv hrvata, mozda imamo sad neko novo ? :D

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...