Jump to content

SD Partizan 11/12


alfa

Recommended Posts

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta, hoces da potvrdim to sto je sudjenje u derbiju bilo lose i sto sudija nije svirao faulove van kontakta igracima zvezde?? sto prikazuje samo te situacije... i lol je uopste diskutovati o penalu, da li je bio ili ne, snimak sve pokazuje. a te teorije zavere da su hteli da vas biju na poluvremenu su toliko lol da ne zelim uopste da se zavlacim u pricu, mislim stvarno.. i to je sve krenulo od visoko intelektualnog sportskog direktora partizana koji je nasrnuo (na snimku se lepo vidi) na delegata meca zahtevajuci da se susret prekine (lol?) na poluvremenu ZATO STO SE NISU STVORILI USLOVI DA STRUCNI STAB I IGRACI PARTIZANA, MUKICE, NAPUSTE TEREN NA POLUVREMENU, hahahaha. kao da su ig cekali puskama... da su hteli mogli su lepo da odu bez nepotrebnog stvaranja tenzije i teatralnog okupljanja oko STOJKOVICA, kao, da ga brane MA LOL.

a o namestanju tek ne zelim da pricam, ne zelim da se secam golova u duuuuuubokoj nadoknadi vremena, koja je poodavno prosla..

Link to comment
Share on other sites

sto su ih onda zadrzavali ispred tunela?

cekali su da udju svi zvezdini igraci, a video si kako su gadjali stojkovica na zagrevanju

trebali su svi zajedno da udju u tunel, a ne odvojeno i onda ne bi bilo problema

iza svega toga stoji uvek nemoc, tako je bilo u basketu, sad ce i u fudbalu

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ja se nadam da troluješ brate :D

neki partizanovi igrači su neometano ušli u svlačionicu na poluvremenu, međutim ostatak tima i stručnog štaba je napravio "zid" oko stojkovića, šta si očekivao, da ovi iskuliraju?

na stranu to što su ovi mentoli pa gađaju čoveka petardama, al' ono, ne kenjaj pls.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Drugari, slažemo se svi da nam je liga jadna i da se ne zna ko pije ko plaća, ne znam šta se ložite odjednom.

Evo da uzmem da guglam mogu da nađem par klipova kada je moj klub bio oštećen ili kada je Zvezda bila neporažena u derbiju par godina ili kada su grobari zapalili stolice na jugu ("huškanje!!11") . Je l' trebalo tada da napravim klip "Državni projekat Partizan i njegova uloga u neredima", ne kapiram?

Koji vam je, jebo te :D

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

bu-hu jebeno

ne,bolje da se ponasam ko vas trener splinter i trcim ko neartikulisani orangutan uz aut liniju i napusavam sudije,prosineckog i sve oko sebe

ili jos bolje,da ispalim raketu sa juga i ubijem coveka na severu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

opusteno, topovski udari i baklje su go kurac, normalna pojava i kome to jos smeta.

stvarno tako bilo??? ne ozbiljno pitam... nisam bio na vecitima jos od 113. derbija... imao sam srece tada (zapravo bolje je reci aca je nije imao)... poginuo je covek na 5-10 metara od mene...

Link to comment
Share on other sites

krimosi i probisveti su u upravama, to stoji

ja govorim ovde o organizovanosti uprave i navijaca czv u sinhronizaciji sa medijima i to traje duze vreme, na svim poljima u svim sportovima... moguce da hoce da skrenu paznju sa svojih pravih problema, sto im realno i uspeva, posto prosecnog musavca da pitas zasto zvezda ne uzima titulu 5 dina u fudbalu, odgovor iz topa ce biti TOLE, u kosarci im je kriv Tegeltija, u rukometu...

i za Radovica je totalno druga prica, nemojte to da stavljate u isti kos ffs

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

krimosi i probisveti su u upravama, to stoji

ja govorim ovde o organizovanosti uprave i navijaca czv u sinhronizaciji sa medijima i to traje duze vreme, na svim poljima u svim sportovima... moguce da hoce da skrenu paznju sa svojih pravih problema, sto im realno i uspeva, posto prosecnog musavca da pitas zasto zvezda ne uzima titulu 5 dina u fudbalu, odgovor iz topa ce biti TOLE, u kosarci im je kriv Tegeltija, u rukometu...

i za Radovica je totalno druga prica, nemojte to da stavljate u isti kos ffs

brate,de im bre uspeva,treba da budes retardiran ili da dobijas lovu od uprave(ko sto dobijaju vodje navijaca) da bi govorio da je tole kriv i ne osporavas rad bilo koje uprave u sd crvena zvezda

krivi smo sto smo toliko nesposobni i jadni na svim poljima i sto nam razni vesici ordiniraju po upravama

i jedni i drugi su toliko jadni i zato se dogadjaju razni samroci i slicni kurci,samo sto smo mi trenutno mnogo jadniji

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ne moze mendzi u isti kos, zato sto se razlikuje organizovanost i potez maloumnog retarda, ne zbog konacne osude, vec zbog onoga o cemu pricamo trenutno

i grujo, moram da ti srusim sneska i da ti kazem da vecina ne misli kao ti (stanko, doca...), jednostavno prelistaj komentare na bilo kojem sportskom sajtu, jutujubu, fejsbuku, bilo gde i videces da je tako

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

kako je unesena SIGNALNA RAKETA KOJA SE ISPALJUJE IZ PISTOLJA ako ne organizovanim putem? od coveka koji je ispucao, preko onoga ko je uneo, ko ga je pustio, ko je rekao tome da ga pusti, ko je kupio, gde je kupio ... ma daj molim te...

isto kao sto je uros marioneta.. meni je njega iskreno zao, zato sto je tu mnogo toga viseg u igri.. situacija tadasnja u drzavi i slicno.. trebalo im je tako nesto...

Link to comment
Share on other sites

@alfa upravo

vecini je i dalje je Tole kriv za sve...isto kao u kosarci, nadje se neko ko ce se mrzeti(Dule Vujosevic) i to je opravdanje za sve neuspehe i katastrofalan rad

a naravno da su sve uprave mega-jadne, jedino su trenutno u Zvezdi nezapamcene sabancine koje zbog nemoci pozivaju na nasilje, prave decije smicalice i sl. a u Partizanu Zeka undercover komanduje blentavim debilima poput Djure Snajdera dok se useravaju od para

ja sam bre navijao za Samrok isfrustriran prelaznim rokom i Djurinim pricama posle njega

vama treba da izgubite 9 od 10 derbija za redom(mislim, vecini navijaca zvezde, ne vama konkretno) da shvatite da Tole mozda i nije kriv za sve

mogu samo da zamislim sta bi se dogadjalo da je nama sudjen onakav penal kao vama lol, koja bi se histerija podigla

@mendzi

ne znam sto pominjes nesto sto je bilo 90ih zasta su, na kraju krajeva, i robijali likovi...nisu provukli baklje sa namerom da ubiju ffs, nego se nasao neki retard bez mozga koji je usmerio prema severu

a zar se nije dogodilo pucanje iz PISTOLJA na severu?

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

gledam i ne verujem šta pišete

nikad nije postojala razlika među upravama, sede teški kriminalci i probisveti i u jednoj i u drugoj, i sad mi treba da se raspravljamo ko je jadniji, svašta

само наши кримоси имају памети и стила. то се некако провлачи кроз простор и време и постаје константа диференцијације Партизана и Звезде.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...