Jump to content

OMG Team Fortress 2 Free to play!


Recommended Posts

Peja drug!

Sabijatori

JeqFc.jpg

Tu smo objasnili neke stvari, za malo da oborim rekord u lečenju u jednom životu. Falilo mi je "samo" 1000 HPa :)

Inače, mnogo je impresivnije kako smo osvojili sledeću mapu.. Dr. Nick i Exi kao teškaši, do pretposlednje baze dogurasmo cart iz jednog života :)

Link to comment
Share on other sites

Jao eno i mene gore desno ubio sam nekog lika zajedno sa nekim drugim likom!

Tu sledeću mapu ste dobili laća, ali nije baš bio neki balans u timovima reklo bi se :)

No, nije to problem, meni je stvarno užasan ovaj server gde Exi pika "već tri godine". Vidim da se i drugi žale iz chata, nemam pojma, baš me vratio u staro dobro vreme quake 2 sa onim preskakanjem likova, kočenjem i slično.

I dalje ne vidim servere, pa kad se igramo vi pošaljite invite pa ću upasti, a sad svaki od njih ubacujem u favorites, a favorites sa druge strane vidim normalno.

Link to comment
Share on other sites

Igrati medica dok coka nije heavy, pointless.

Dao sam i predlog coki da napravimo neki RUR klan?

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Slobodno ti Lale idi igraj na drugom serveru

Ma ja sam se juče komirao oko pola deset-deset, ne sećam se ni sam više, a baš sam hteo da igram :)

probaću opet na istom serveru nije frka, ali ako opet bude lagovalo, šta da radim, baš je neigrivo :(

@ ekipa - ako hoćete da se formira neka, što da ne, ali prošli pokušaji su propali, doduše tad igra nije bila free, a baš smo se bili "naoštrili" :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...