Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@ Luka - realno, realno, a nemoj da zaboraviš da dodaš i Kuzmu aka "a da možda probamo da razvalimo vrata konzulata, možda oni zapravo rade samo eto nema čuvara i sve je zamandaljeno tek tako" :)

Srećom su mu prodali putno osiguranje na pogrešno ime, pa je uspeo da se ohladi od te ideje dok je kupovao novo. ;)

Ali nije samo Srbija tako čudna. U Nemačkoj smo recimo imali pozivnice za onu SpeedLink žurku, a red za ljude sa pozivnicom je bio znatno duži i beskonačno sporiji od onog za ljude koji nemaju pozivnicu. Naravno, zahvaljujući Lakiju smo svi ušli u brži red, a meni se desio ovaj razgovor:

- "Da li imate pozivnicu?"

- "Da, naravno..." [8D]

- "Ali ovo je red za one bez pozivnice!" [:0]

- Gužvam pozivnicu i bacam je; "Ok. Sada nemam pozivnicu." [^]

- "Izvolite, uđite..." [|)]

A na žurci roštilj i gomila koktela pivo + žuti/crveni gazirani sok! :tf:

Edited by fushi.ryuu

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Norveški ubica - aka Andersnordic u WoW-u

"Jednoj suigračici Andersnordic je bio virtualno rame za plakanje kad je vidala rane nakon spontanog pobačaja. U igri joj je slao cvijeće i utješne poruke. “Izgleda da masovni ubojice moraju biti slatki i dragi”, napisala je u potpunom šoku."

Takođe, sjajan savet :)

In his 1,518-page manifesto, Breivik writes that it is important to avoid suspicion from relatives, neighbors and friends while planning your attack.

"Say you play World of Warcraft or another MMO and have developed an addiction for it," he wrote. "Say that [you] are going to play hardcore for the rest of the year and it is no point trying to convince your otherwise. Inform them that you will be busy doing that in the future etc. Tell them that you are ashamed of it and you don't want to talk any more about it. Make them swear to not tell anyone! (You just effectively prevented any more questions from that person AND made the individual assist you in protecting your cover from everyone else.)"

This "credible project", he writes, will "justify your new pattern of activities (isolation/travel) while in the planning phase."

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

@ luka - haha, to za pozivnicu zaista jeste bio hit :))

@ paja - e sad smo opet nagrabusili - video igre obučavaju teroriste, smrt video igrama, video igre su ubice!

@ topic - jeo sam bećarac prvi put posle sigurno jedno 2-3 godine, to je i dalje strava stvar. Ne znam kako smo uspeli da je izgubimo iz seta standardnih jela :)

Link to comment
Share on other sites

taj rad, nakon što se svali deo krivice na Srbe, mora malo i na video igre. World is at peace again.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

A u kojoj video igri su se Šiptari obučavali za zauzimanje graničnih prelaza? ARMA IV: Liberation from Evil of Serbia?

A vezano za bećarac... Jutros sam jeo pirošku sa mesom i pade mi napamet da mekike nisam jeo 100 godina... Jel ima negde u gradu to da se kupi sada?

Edited by fushi.ryuu

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Pa usudio bih se reći da je u pitanju America's Army, wink wink!

A vezano za bećarac... Jutros sam jeo pirošku sa mesom i pade mi napamet da mekike nisam jeo 100 godina... Jel ima negde u gradu to da se kupi sada?

Ima mekika ali sad nema šanse da se setim gde. Možda u onoj pekari na bulevaru što ima veliki Đevrek iznad ulaznih vrata, mislim da sam tu video.

Link to comment
Share on other sites

Hm, mislim da ne, to je ona bela na koju ti misliš, što je gore blizu one Bosch radnje i tako toga.

Ova je ispod, tamo blizu Goluba, tipa 3-4 lokala niže, i imaju krofne sa svim i svačim i najpoznatiji su po kuvanom đevreku.

Link to comment
Share on other sites

Hm, mislim da ne, to je ona bela na koju ti misliš, što je gore blizu one Bosch radnje i tako toga.

Ova je ispod, tamo blizu Goluba, tipa 3-4 lokala niže, i imaju krofne sa svim i svačim i najpoznatiji su po kuvanom đevreku.

Mislim da ću overiti danas u povratku sa posla. Hvala! :D

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Uf, to bećarac, sataraš i paprikaš svako tumači na svoj način! :D

TO JE ZDRAVO JESTI, NEMOJTE ME TUĆI!

pa to taj fazon,pitam samo da bih potvrdio da satarash,odnosno becarac sabija:)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Stvarno, šta je bećarac? Na netu mi izbacilo da su to neke narodne pesme, lol :D

Paprika sa jajima, lukom i još nekim sitnicama = sataraš

9862_shutterstock_48676291_if.jpg?ver=1283167123

Kuvano čorbasto jelo sa krompirom, mesom i crvenom paprikom - paprikš

Kako-napraviti-paprika%C5%A1.jpg

Miks raznog povrća (paprika, krompir, paradajz, mrkva, pirinač , itd plus meso (obično divljač ali može i domaća životinja) = Djuveč

201005091531570.djuvec.jpg

Edit: Aha, sad vidim gore kod Gruje da je to isto što i sataraš, prvi put čujem za taj izraz. Inače sa ova tri gore jela sabijaju najviše na svetu :)

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...