Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

amigo ima najbolje pohovane ubedljivo. a imao je i najvece i najnafilovanije slatke za nas par koje je gotivio gazda, davo nam dzabe i tako to:) tako da je u tim zlatnim vremenima bilo mnogo zajebanije pojesti celu amigo nego celu pinokio palacinku.

e, al ako pricamo o 'obicnim musterijama', opet bih radije otisao u amigo nego u pinokio jer su im prosto bolje palacinke. pinokio je apsolutni sampion domacinske seljacke kolicine, to stoji, pa ko kako voli:) meni je gotivnije u amigu jer dobijem 0.8 kolicine pinokio filovanja, ali je iseckano bolje, rasporedjeno bolje, bolja je palacinka... tako da, da sam mrtav gladan i da imam teleport, radije bih se teleportovao u amigo i uzeo tri, nego dve u pinokio (i platio accordingly).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Meni su glumac palačinke i dalje kul, samo obratite pažnju na ovo što kaže trupsi i nemate problem.

Plus, za one koji su "pomalo hedonisti" ako se to u ovom smislu uopšte može primeniti, glumac ima i "baštu" koja je u dositejevoj, jednoj od "najhladnijih" ulica kad "upeče zvezda" zbog onih krošnji drveća, pa lepo sedneš i pojedeš. I u centru je naravno, ne verujem da bi neko iz centra išao u Pinokio jer je baš kul palačinka i obrnuto, osim ako se baš nije "nameračio".

Ovo novembarsko vreme je bezveze, naravno, ali nema veze + za mendžija - danas sam bio u fazonu brže muzike u kolima pa sam slušao Muse sve vreme i pevao! Pozdrav Lešku, sad uvek imam tu sliku u glavi i njega se setim kad o ovome pričamo (lolgej).

Link to comment
Share on other sites

samo sam čekao, samo sam čekao!

ali od tebe vićo nisam očekivao! mislio sam da će biti neki drugi antipulen! kapirate šta sam ovde uradio? antipulen!

to je taktika!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Palacinke u pinokiju nisu vise k'o sto su bile kad je sve to tek krenulo, zamenili su kvalitet kvantitetom, sto nije dobro, testo im je sranje pa pokusavaju da nadoknade ekstra kolicinom priloga.

'bro jutro o/

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...