Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

popio sam 5 casa vode u zadnjih pola sata.

pa zato sto si prethodna 2 sata prco!

jebi ga, dehidrirao si matoree

Pravim neku kombinatoriku kako da idem na Foo Fighters u avgustu a što jeftinije da prođem :)

jel si i danas vozio do posla bez stajanja igde?

Link to comment
Share on other sites

jel si i danas vozio do posla bez stajanja igde?

Nisam, dragi mendži, danas je bilo znatno bolje! Prvo sam otišao do pekare i kupio neke male pitice, tu me prijatno iznenadila ova što radi koja je potpuno iskulirala neku što je htela preko reda "samo da kupi hleb" i uzeo sam jogurt i onda sam posle slušao radio u kolima i smejao se, ali i saznao da će biti zatvoren granični prelaz ka Grčkoj pa sam odmah javio ovima što putuju sutra i onda na kratko svratio do Ade, lepo vreme.

a pre svega toga, bitno je da sam lepo ustao i nisam bio šlogiran, pa sam iskuckao nekoliko mailova i tako se razbudio i sve!

Link to comment
Share on other sites

Nisam, dragi mendži, danas je bilo znatno bolje! Prvo sam otišao do pekare i kupio neke male pitice, tu me prijatno iznenadila ova što radi koja je potpuno iskulirala neku što je htela preko reda "samo da kupi hleb" i uzeo sam jogurt i onda sam posle slušao radio u kolima i smejao se, ali i saznao da će biti zatvoren granični prelaz ka Grčkoj pa sam odmah javio ovima što putuju sutra i onda na kratko svratio do Ade, lepo vreme.

a pre svega toga, bitno je da sam lepo ustao i nisam bio šlogiran, pa sam iskuckao nekoliko mailova i tako se razbudio i sve!

e vidis i ja sam tome prisustvovao jednom, doduse to je bilo u lokalnoj pekari gde me vec kao znaju, ono, kao, komsija dobro jutro kakoe sta se radi jel studiras prcas... :D isto su tako iskulirali bakutu koja je htela da uzme preko reda leba, kao GOSPODZO POSTOI RED!

i tako....

inace, krecim sa caletom stan!

prestao sam da pijem, stao sam na vagu, ravno 100, cilj mi je do sledeceg utorka -4kg!

challenge_accepted__by_bluedragonflyy420-d34ursk.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...