Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

imao sam malopre "like a boss" situaciju :D. Spustam bicikli niz stepenice i sklizne mi noga sa trece stepenice na zamlju i docekam se pod apsolutnim uglom od 90 stepeni bez ikakvih posledica. A bio sam u papucama. Mogao sam nogu da slomim ili minimum da unistim skocni zglob

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

bitan je kvalitet, ne kvantitet:

"drkala sam aci sinoc, extra je!"

ćuti kurvo, ne hvali se! :tf:

aca faca

odistinu jesam

poz sa mora, drugovi \o

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

aco, sagni se

[anta]nikada ![/anta]

nije pominjala malog acu, samo acu!

well he's not small if you know what i'm talking about

Edited by mali_aca

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

nasuprot svim verovanjima, preživeli smo meso i krompir bez većih posledica.

bilo do jaja večeras. upoznao gruju i docu. juče upoznao dj vudua. sreo sam i nigrolu. evo jedan velik poz za sve. :*

mislim da sam video protu druga u dunavskoj ali nisam hteo da se javljam i da se blamiram, dovoljno je sto sam trcao po tvrdjavi sa maskom deadmausa i vikao da sam ja pravi deadmau5 a da je onaj na bini moj klon :fp:

moguće. oko 6 sam se vraćao gajbi tuda, al nisam te skontao. ako me skontaš slobodno mahni ili nešto, nećeš se izblamirati više od mene.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Good morning, hustlers, that's if you're still livin'!

jako tesko vreme danas (kao i juce), probudila me vrucina... samo da mi ode majstor za klimu i necu izlaziti iz Save (reke Save, poy)

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/264847/Ispovest-majke-Saznala-sam-da-sam-trudna-i-porodila-se-posle-20-minuta

LESKOVAC - Ivana Mitrović (29) iz Leskovca u četvrtak ujutru donela je na svet zdravo muško dete od 3,55 kilograma a da prethodno nije ni znala da je trudna. U Hitnu pomoć, a potom i u Urgentni centar Opšte bolnice u Leskovcu otišla je zbog jakih bolova u stomaku.

:fp:

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...