Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

A nije da nije Pip preporučio na vreme, no excuses

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam čitao knjigu ranije zahvaljujući šveci koja ju je donela iz Norveške (engleski prevod), zajedno sa još dve-tri od Jo Nesboa, i fantastične su, kao i film naravno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

THE HELP

help_movie_poster_01.jpg

Nekako previše slatkasto odrađeno, kad se uzme u obzir ozbiljnost tematike, kao da nisu smeli da zagrebu jače pa su sve uvili u standardno pakovanje za domaćice koje bi da pogledaju neki film u pauzama usisavanja i brisanja prašine. Sa druge strane, korektno odglumljeno sa nekoliko odličnih scena i performansa (Brajs Dalas Hauard kao alfa-stepfordska supruga odlična), i cela ta poruka o klinkama koje odgajaju crne služavke nije uopšte loše odrađena, tako da ne smeta i što film traje duže nego što bi trebao. Jedino deo sa glupom pitom nema nikakve logike, a to je kao neki hajlajt celog filma.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

The woman in black

woman-in-black.jpg

са Хари Потером и то хорор :Р

право да вам кажем, није лоше уопште. У пар наврата су ме хватали жмарци, што нисам очекивао.

Крај ми није био по укусу, али ок... мало су га наивно збрзали.

Одгледах и ово зи џрман смеће:

hell

950a2784a4f6b4f81832897.jpg

њи'ова верзија The Road-a, веома слаба... отприлике цео сценарио може да се исприча са 3 просто проширене реченице... бах

Link to comment
Share on other sites

Odgledah i ja Headhunterse. I to kad sam skinuo film, slučajno izvalim da sam ga već bio DL-ovao još pre par meseci, kapiram kad je Pip prvi put o njemu nešto napisao. I tako, sve u svemu, solidan film skroz.

Link to comment
Share on other sites

MACHINE GUN PREACHER

Machine-Gun-Preacher-Movie-Poster.jpg

Samo da se pridružim Siniju koji je već pisao o filmu, sjajna drama sa nekoliko brutalnih akcionih scena, potpuno suprotno glupavom trejleru koji je sve prikazivao kao neku Rambo-u-Africi akciju. Batler je odglumeo perfektno, ceo taj njegov rejdž koji se gradi i eksplodira na kraju je odlično odrađen, plus što ni jednog trenutka ne pokušavaju da ga prikažu kao pozitivnog lika (naročito na početku). Čak se i Ničeovska filozofija o ambisu koje su se ovlaš dotakli nekako suptilno provlači kroz film, iako je delovalo da će to biti više fokus filma. Još na kraju kad prikažu stvarnog lika po kojem je snimljen film i njegovu spiku u odjavnom kadru, mantears gušenje... I koja je tuga ova Afrika, valjda bi im učinili uslugu da ih nukuju dok ne ostane ništa na ničemu tamo.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

MACHINE GUN PREACHER

Samo da se pridružim Siniju koji je već pisao o filmu, sjajna drama sa nekoliko brutalnih akcionih scena, potpuno suprotno glupavom trejleru koji je sve prikazivao kao neku Rambo-u-Africi akciju. Batler je odglumeo perfektno, ceo taj njegov rejdž koji se gradi i eksplodira na kraju je odlično odrađen, plus što ni jednog trenutka ne pokušavaju da ga prikažu kao pozitivnog lika (naročito na početku). Čak se i Ničeovska filozofija o ambisu koje su se ovlaš dotakli nekako suptilno provlači kroz film, iako je delovalo da će to biti više fokus filma. Još na kraju kad prikažu stvarnog lika po kojem je snimljen film i njegovu spiku u odjavnom kadru, mantears gušenje... I koja je tuga ova Afrika, valjda bi im učinili uslugu da ih nukuju dok ne ostane ništa na ničemu tamo.

ja sam ovo djubre jedva odgledao do kraja,

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

,u filmu ima istine koliko i u diznijevim crtacima, interesantno je i vreme kada se pojavio film.

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Znači, to u filmu je, što bi naglasili, nije istina?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

oces da kazes da ne vidis koliko je film plitak i usmeren?

Čak i da je plitak(?) i usmeren(?), to ima neke veze sa tim da ono što je u njemu nije istina?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

znaci ne vidis :)

da odgovorim na tvoje pitanje, to da je film povrsan i holivudizovan nema veze sa tim da li je istina ili ne, tako da je u svakom slucaju djubre.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

A šta ga čini površnim i plitkim tačno?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

My Name Is Khan

http://www.imdb.com/title/tt1188996/

mynameiskhan.jpg

Случајно кренем да гледам ово данас на ХБОу и ... ма филм за типа 9/10 /можда сам се потресао превише због избора, па ме ово још само више спустило/, до једно 15 мин пред крај. Онда креће просеравање за десет, те сам ту и престао да га гледам.

Link to comment
Share on other sites

Elem, berem

GOON

goon.jpg

Odlično tempirano sve u filmu, i dužina i jednostavna priča i brutalnosti i sjajan humor. Šonu Vilijemu Skotu uloga leži kao salivena, mlaćenja su odlično odrađena, Liv Šajber car i u dijalozima i na terenu, plus što ima tako nekih malih, opičenih scena i fora i fazona koji se hvataju gotovo podsvesno (a i dosta pomaže odlčni prevod koji je radio neko baš raspoložen). Jedino što smrdi je ovaj sajdkik frend koji ide na živce u svakoj sceni. Sve u svemu, odličan izbor za društvance dok cevči pivo subotom uveče

ne mogu da ga nadjem na torrentu ....

daj te link

daj te molim vas i za ovo link

http://www.imdb.com/title/tt1899353/

Edited by _Gotti_

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

ne mogu da ga nadjem na torrentu ....

daj te link

daj te molim vas i za ovo link

http://www.imdb.com/title/tt1899353/

Hydra bej is your friend

http://thepiratebay.se/torrent/7063452/Goon_2011_720p_HDRiP_AC3-5.1_x264-SiC

Raid se čeka, pretpostavljam da neće još dugo biti dok ne izbace HD izdanje, film je više za festivale a ne za klasični američki box office.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...