Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

Videh na rlslog-u pred novu godinu neki post Top 50 IMDB i u listanju toga videh Spirited Away.

I odlučih se da odgledam iako su me te mange/anime/u šta god japansko ovo spada uvek odbijale.

U svakom slučaju oduševljen sam sa ovim, i onda sam čitajući naknadno o ovom filmu skapirao da je isti režiser koji je režirao i Princezu Mononoke (a za koji sam od brdo drugih ljudi čuo da je extra i planirao da gledam godinama unazad).

I odgledah ja tako i Princezu Mononoke, i onda odgledah i The Secret World of Arrietty koji je pravio isti studio koji je pravio i prethodna 2.

E sad, dolazim do problema, DAJTE mi još ovakvih filmova :)

Link to comment
Share on other sites

То и мене интересује, борбе су ми деловале толико реалне да ме јако интересује мишљење некога ко прати или још боље, тренира .

Чекамо Ћелу:)

Ја сам трениро ко клинац те трипове и заснивам на томе, после сам само спарингово, сад ударим врећу гајби једном у сто година, али ето, на основу тог малог искуства, мени је оно скроз реално - док ми ништа друго није... А пратим бокс буквално од типа првог основне, ММА, К1, пратио сам карате...

Пропуста има, али не у том смислу аутентичности о коме причамо. И то нису пропусти колико ''драмски моменти'', типа, не можеш да се вратиш после онолико малтретирања, а лик се врати и тако те неке форе. Али сам фајт је одличан. Понављам, говоримо о том неком аспекту.

Обојица су се одвалила од тренинга и учења захвата и трипова да би то изгледало реалистично, наравно, не може нико да те научи за то неко време бог зна шта, али очигледно може довољно.

Србо, вртимо се у круг:) Нико не мисли да је туча окосница филма и свима је јасно да би филм функционисао и са другим спортом, само кажем да је филм са сценама фајта поставио milestone, а са другим стварима није. Што је ваљда довољно да то не буде занемарљив елемент, сам по себи.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ma dobra je tucha, nemam nishta protiv tuche, uzivao sam gledajuci momente shibanja. Nerealno je vishe sve shto se deshava oko tuche:

Kako likovi ulecu u najskuplji MMA shampionat iako nemaju neki renome, ne mogu da provale ko je Tomi i slichno. Josh jedna, barem meni, nerealna stvar su one tuche kada Tomi rokne lika jednom i izadje i to je to. Kapiram da je to odradjeno da bi se pokazao njegova reshenost da jebe mamu svima, ali je to ipak vishe filmska figura, nego realnog zivota...

Ali sve, chak i to nerealno ima svoj smisao u okviru priche, tako da je mega u svakom sluchaju. Idem da gledam Valhalla Rising.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ја контам да он излази јер оће да се бије са буразером и зна да ће буразер да дође до финала и у фазону је ''боли ме курац за све остало видимо се у финалу, а онда дабл бабл, кажњавам буразера што је геј и узимам паре за ону рибу''. Иначе, што се тиче нереалних трипова, па то је такав филм, погле Рокија на шта личи, реалнија је Алиса у земљи чуда од њега:) Тако праве емо-акционе блокбастере од кад је света и века:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kolko sam ja skapira.. on izlazi iz ringa kad nokautira lika da se ne bi previse eksponirao itd ( s obzirom da je dezerter iz vojske), nije mu to u interesu itd, sta znam. A ako si mislio da nije realan 1 punch nokaut... pa brate, pun jutub toga :)

This + izlazi kako bi što pre vratio fokus na treniranje tj. nema vremena za "fooling around" i proslavljanje te njegove pobede pošto još nije pobedio (čitajte nije ostvario svoj cilj - uzeo pare - osvojio turnir ili ti dobio je bitku ali ne i rat)

Edited by aleksandar_

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

jel mogu moderatori da stavljaju u spoilere,ne zelim da citam o jebenom filmu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nesto mi malo deluje verovatno da oce da se bije s burazerom na turniru.... Mislim ono, imao je priliku da ga prebije pre toga 2 puta barem, zatim sudeci po njihovim backgroundima mislim da nije ocekivao da mu burazer i bude konkurencija, Tomi visestruki sampioni u rvanju, sirovina, sabijac, odlican trener itd... dok je burazer, kako ga je nazvao komentator, 0.500 fajter (sad kapiram da je ovo neki bodovni sistem gde je to mediokritet).

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

odgledao tog warrior-a...

ok solidan film, mada nisam nesto odusevljen nit mi je igrala suza u oku nit sam se primio na fajt od kog sam ocekivao vise, ok bilo je malo neizvesnosti i generalno super provucena prica kroz ceo kontekst

nik nolti je car ostali su amateri

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Јеботе, Бронсон те сморио : ) ја сам се толико забављао и смејао његовом лудилу да једва чекам да га репризирам : )

http://www.youtube.com/watch?v=6isbaFQx8T0

inace odgledao 50/50 odlican. i the debt, okej film

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Ako si odprilike znao sta se radi u Bronsonu i ako si zbog toga uzeo da gledas, kako je mogao da te smori..? :)) Film je superishka, ja se odma navucem kad cujem da je istinita pricha, a i lik je jos veci car, celav, s brkovima, pljunuti Doolio.. :)

Edited by Inferno_O
Link to comment
Share on other sites

Odgledao Valhallu - toliko metafora na jednom mestu, u svakom kadru krecesh da primecujesh neke tripove koji su mozda tamo, a mozda i nisu. Mozak posle pola sata gledanja krece da se pushi, a onda se, posle scene na brodu (kod mene), nameshta na frekenciju i dalje sve ide kao u nekom mrachnom snu...

Ovaj film se mnogima nece svideti, ne samo zato shto ga nece razumeti, vec zbog toga shto je atmosfera maximalno heavy. Medjutim svaka scena, svaki kadar je kao idealna fotografija - mrachna, prljava, sa jarko istaknutim akcentom na jednom ili dva elementa (hvala liku koji je radio svetlo!). Posle gledanja ovog filma imao sam osecaj kao da sam progutao vakumnu bombu - sa jedne strane dobio sam prelepu sliku sa mega atmosferskim zvukom, sa druge strane, film je usisao sve moje pozitivne emocije...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Videh na rlslog-u pred novu godinu neki post Top 50 IMDB i u listanju toga videh Spirited Away.

I odlučih se da odgledam iako su me te mange/anime/u šta god japansko ovo spada uvek odbijale.

U svakom slučaju oduševljen sam sa ovim, i onda sam čitajući naknadno o ovom filmu skapirao da je isti režiser koji je režirao i Princezu Mononoke (a za koji sam od brdo drugih ljudi čuo da je extra i planirao da gledam godinama unazad).

I odgledah ja tako i Princezu Mononoke, i onda odgledah i The Secret World of Arrietty koji je pravio isti studio koji je pravio i prethodna 2.

E sad, dolazim do problema, DAJTE mi još ovakvih filmova :)

Jos jedan presao na nashu stranu BUAHAHAHAHAHA [}:)]

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledao Valhallu - toliko metafora na jednom mestu, u svakom kadru krecesh da primecujesh neke tripove koji su mozda tamo, a mozda i nisu. Mozak posle pola sata gledanja krece da se pushi, a onda se, posle scene na brodu (kod mene), nameshta na frekenciju i dalje sve ide kao u nekom mrachnom snu...

Ovaj film se mnogima nece svideti, ne samo zato shto ga nece razumeti, vec zbog toga shto je atmosfera maximalno heavy. Medjutim svaka scena, svaki kadar je kao idealna fotografija - mrachna, prljava, sa jarko istaknutim akcentom na jednom ili dva elementa (hvala liku koji je radio svetlo!). Posle gledanja ovog filma imao sam osecaj kao da sam progutao vakumnu bombu - sa jedne strane dobio sam prelepu sliku sa mega atmosferskim zvukom, sa druge strane, film je usisao sve moje pozitivne emocije...

Ја сам га гледао типа дес пута у седам дана:)

Пробај да га одгледаш још који пут јер заправо филм није мрачан, само је такав шмек, филм је заправо зен и по:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ako vam je valhala do jaja odgledajte i Van Diemen's Land , nije za svaciji stomak naravno. Mozda i Sauna, samo mnogo su hevi filmovi, nije za svaki dan :)

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...