Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

pa ako je gledati po ljudima koji su ucestvovali u pravljenju filmova, bryan singer, kao glavni otac x-menova, je prisutan u prva dva i u ovom poslednjem, sto se realno i oseca.

treci deo je, po mnogima, crna ovca u fransizi (myself included), ali su, doduse, i on i prethodna dva bili vise orijentisani na akciju izmedju samih mutanata od ovog poslednjeg, tako da, ako ti je to npr. kriterijum bio, onda okej :)

i naravno za ukuse, nisam diminishovao tvoj nimalo, eto vidis, meni su bas charles i erik pokidali sa sjajnom glumom, dok mi je january bila okej (ali ama bas nista posebno, samo se smeskala kad je trebalo), a kevin, koji mi jeste odglumio isto ok, me je zapravo i razocarao, jer je furao taj "luckast sam i zajeban" fazon sa dosta mimike, a po meni je to moglo bolje.

:-)

Link to comment
Share on other sites

Nisam odgledao novi X-Men ali meni je Wolverine Origins najbolji od svih (iako je gambit gej i unakazili su deadpoola(mog omiljenog marvel lika)). Sta znam, od svega u trecem delu secam se samo "I'm juggernaut, bitch". Ne znam zasto ali nisam veliki fan prva tri dela.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Nisam odgledao novi X-Men ali meni je Wolverine Origins najbolji od svih (iako je gambit gej i unakazili su deadpoola(mog omiljenog marvel lika)). Sta znam, od svega u trecem delu secam se samo "I'm juggernaut, bitch". Ne znam zasto ali nisam veliki fan prva tri dela.

o.O

brate ja wolverine origin stavljam u isti kos sa green lanternom. SMECE! glupa prica, glupa radnja, ma sve je debilitet, a o deadpool-u necu ni da pricam, suza mi krenula kad sam ga video sa usivenim ustima, WHAT THE FUCK?! "THE MERC WITH THE MOUTH!"

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

i naravno za ukuse, nisam diminishovao tvoj nimalo, eto vidis, meni su bas charles i erik pokidali sa sjajnom glumom, dok mi je january bila okej (ali ama bas nista posebno, samo se smeskala kad je trebalo), a kevin, koji mi jeste odglumio isto ok, me je zapravo i razocarao, jer je furao taj "luckast sam i zajeban" fazon sa dosta mimike, a po meni je to moglo bolje.

i ja sam u ovom fazonu. Kakva bre January Jones, kao da su je ubacili da stoji i ne radi ništa u filmu :)

Link to comment
Share on other sites

Tako idu sve ekranizacije x mena, nijedna ne prati originalnu pricu.

Pa i ne moze da prati originalnu pricu, isto kao i spiderman, iron-man, batman, u sustini ni jedna od takvih stripskih adaptacija ne moze da prati originalnu pricu jer bi im onda trebao 50 filmova po jednom liku. meni je tuga sto za graficke novele koje zaista mogu da se obrade savrseno ne zele da prate originalnu pricu koja je 20x bolja od ekranizovane.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Gledao The Troll Hunter u bioskopu, i sad mi zao sto nisam otisao u neki sa jos vecim platnom. Odlican u svakom pogledu, epski, smesan, svidja mi se skroz taj skandinavski smisao za humor. U nekim momentima me podsetio na Shadow of Colossus.

Vredi pogledati u svakom slucaju.

http://www.imdb.com/title/tt1740707/

trolljegeren_ver2.jpg

screen_shot_2011-05-06_at_11.18.33_am.png

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Gadjo Dilo

poster3%20Tony%20Gatlif%20The%20Crazy%20Stranger%20Gadjo%20dilo%20DVD%20Review.jpg

Lud jedan film, kao i svaki sa Romainom u filmovima Tonija Gatlifa. Posto je film sad vec star, nema nekih 3d efekata i spektakularnih obrta, cak nije ni akciona pucacina forfun, ali ima dusu, ima energiju koju treba da poseduje svaki film, odlicnu muziku, igru i pricu jednog naroda, potpuno je otkacen, ja sam se smejao na gomili scena. Kao i ostali Gatlifovi filmovi, potpuno je docaran jedan mentalitet i kultura. Sa Exiles, najbolji njegov film.

http://www.imdb.com/title/tt0122082/

Edited by shad2

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

ja se pravim da je samo prva polovina vulverina postojala, a onda je naprasno prekinut film bez objasnjenja :D

Lol onda si trebao da gledaš ovu piratsku workprint verziju koju sam ja gledao, negde na pola jednostavno nestanu efekti, iskaču wireframes, žice, sive pozadine neteksturiranog enterijera, druga polovina filma manje više nije tu, finale je samo kolaž snimljenog i renderovanog materijala :tf:

Odgledah konačno Limitless, lepo se zabavih što ubijanjem dokolice što naivnošću premise i raspleta :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Lol onda si trebao da gledaš ovu piratsku workprint verziju koju sam ja gledao, negde na pola jednostavno nestanu efekti, iskaču wireframes, žice, sive pozadine neteksturiranog enterijera, druga polovina filma manje više nije tu, finale je samo kolaž snimljenog i renderovanog materijala :tf:

Odgledah konačno Limitless, lepo se zabavih što ubijanjem dokolice što naivnošću premise i raspleta :)

Није одједном, него тако креће, вероватно ниси обратио пажњу:)

Гледаш онај WW2 авион ко да је дошо из Косача и није ти добро:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Није одједном, него тако креће, вероватно ниси обратио пажњу:)

Гледаш онај WW2 авион ко да је дошо из Косача и није ти добро:)

Verovatno nisam obratio pažnju, al da ga gledam opet neću :D

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ја баш оћу јер први пут нисам, скинуо сам нормалну верзију после дваес минута:)

Мислим, кад имаш прилике да гледаш незавршен филм:)

И да, WW1 авион лол

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Да, на латиници је тај фајтер који иде право на тебе, а на ћирилици је мало под углом!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...