Jump to content

Dungeon Siege 3 demo out


Pipboy

Recommended Posts

cek bre pekare, linearnost ne cini neku igru hns, cini je nesto drugo. eno ti sacred, najcistokrvniji moguci hns ikad, pa je sandbox, ko neki singleplayer mmo.

naravno, ima mnogo vise linearnih hns igara, ali ima mnogo vise linearnih igara SVIH zanrova u odnosu na nelinearne (osim onih koji po prirodu ne mogu biti linearni/nelinearni, lupam, fudbal menadzer:) ).

mislim, cisto mala ispravka, nevezano za diskusiju, posto ds nisam igrao od keca :tf:

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Oukej, nakon 3 sata drkanja da namestimo da radi u multiplayeru, namestanja nekog steam emulatora picke materine i nekog klijenta koji je ko garena, uspeli smo, JEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ... i tako krenemo kad ono... guess what... kamera uvek prati grupu, th centrirana je na sredini, niko ne moze da se odalji, ja sam uzeo da igram pichku sa prangijama a druga 2 ortaka meleejce i ja ne mogu da se odmaknem na neki 'safe distance' a da oni imaju melee range, jer idiotska kamera ne dozvoljava.... no thnx pass, igra je totalno djubre na PC-u u multiplayeru + bangavo kretanje itd. sem ako nemash joystick...

Samo jedna stvar mi cudna, svuda pishe da je release date 21 jun, sta smo mi svi onda skinuli, neku maznutu verziju ?

Link to comment
Share on other sites

cek bre pekare, linearnost ne cini neku igru hns, cini je nesto drugo. eno ti sacred, najcistokrvniji moguci hns ikad, pa je sandbox, ko neki singleplayer mmo.

naravno, ima mnogo vise linearnih hns igara, ali ima mnogo vise linearnih igara SVIH zanrova u odnosu na nelinearne (osim onih koji po prirodu ne mogu biti linearni/nelinearni, lupam, fudbal menadzer:) ).

mislim, cisto mala ispravka, nevezano za diskusiju, posto ds nisam igrao od keca :tf:

Ti si djuka zaludan, jes da zagrizem pa da mi wot-ujes ovde ko na UTP-u a? ;) :P

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam DS 1 pokusavao da igram, mislim u 3 navrata, i svaki put me na smrt smorio. Nekako je jednolican i smara i svasta jos nesto, cega ne mogu da se setim. Dvojku nisam ni pokusavao...ovih dana mi je toliko dosadno nocom da razmisljam cak i da skinem tu trojku da probam :)

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Ti si djuka zaludan, jes da zagrizem pa da mi wot-ujes ovde ko na UTP-u a? ;) :P

zapravo, ovaj put je zaista bila sitna ispravka bez namere za wotom:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

okej brate...

samo sam rekao da je sacred cistokrvni hns, a sandbox je i to je sve, ni na ciju stranu nisam isao. mala ispravka, koja se zasniva na cinjenici i ne napada nikog. okej, nastavite, necu vise da se mesam, izvinjavam se sto sam ukazao na nesto.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne pada mi na pamet. sta god da napisem, a da nije "lol" neko tumaci van onoga sto sam napisao i dedukuje neke tendencije kojih nema i pravi neku vs atmosferu od cisto informativnih postova. okej, od sad pisem samo sitne trolove i citam sta drugi pisu... jebu me ljudi vec nekoliko dana ko da su se dogovorili... dobro sto nisam izvestio o nekom masakru od strane americkih vojnika, verovatno bi post ispod bio 'a volis da masakriras ljude a'.

edit:

evo vidim tek sad da postoji vec pominjanje sacreda, ko me jebe...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

znam, neurotican sam vise nego obicno jer me konstantno jebu svi po forumu, a ja imam dobre namere, nikad se na to necu navici. al dobro, odo u oneliner mod.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne pada mi na pamet. sta god da napisem, a da nije "lol" neko tumaci van onoga sto sam napisao i dedukuje neke tendencije kojih nema i pravi neku vs atmosferu od cisto informativnih postova.

Dulio pa valjda si skontao sistem za ovih 10 godina, pa nećeš valjda da se zlopatiš zbog nekih gluposti po ruru. Ako neko tebi ne pokazuje elementarno poštovanje u razgovoru ( što je na ruru ko dobar dan) to je njegova mana i nevaspitanje, a ne tvoj razlog za nerviranje. Samo gledaj da razlikuješ sitna drugarska peckanja od malicioznih, tebe ovi drugi toliko pogadjaju da ponekad emotivno reaguješ i kad neko nije bio zlonameran :)

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Presao sam igru sa Lucas-om, Anjali i Katarin-om. Sa Katrinom je bilo extra lako dok sa Anajali malko teze (hardcore mode ofc ) igra ima odlicnu grafiku,i muziku, gameplay podseca pomalo na Arcanum ali nema tako dobru pricu, lako se prelazi recimo 12-16h, kamera je krajnje retardirana al dobro shta je tu je. Svidelo mi se shto su ubacili kao npr u Fallout-u da u zavisnosti kako reshish neke od quest-ova imash "alternate ending", ko ima slobodnog vremena i zivaca da istrpi glupavu kameru svidece mu se igra na kraju. [:)]

Link to comment
Share on other sites

gameplay podseca pomalo na Arcanum

Sad ćeš da me nateraš da skinem igru.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Koji Arcanum? Steamworks sigurno nije, mozda ako si jeo eksere ceo dan pa da te onda podseca zato sto eto, koristis misa i tastaturu. Trazio sam na Gamefaqs, nema igara sa "Arcanum" u imenu a da gameplay "podseca" na DS III, stoga sa sigurnoscu mogu da kazem da treba da prestanes da se drogiras pod hitno.

edit: Ubaci se Pipko :)

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Nego, ovog leta je deset godina od izlaska Arcanuma, mogao bi da instaliram onaj hajres da opičim jednom, čisto da se ispoštuje jedan od najboljih rpga ikada.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Chrono Trigger ?

:tf:

Anyway instalirao sam ds,cak sam se i iscimao da namestim joypad(mora da se skida neki xbox joy emulator).Dovoljno je bilo kad sam video kameru da je batalim.

Klasican h&s za konzolu.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...