Jump to content

PROPISANE KAZNE ZA SAOBRACAJNE PREKRSAJE


Recommended Posts

Evo po aktuelnom cenovniku :tf:

http://www.informisanje.info/stanje-na-putevima/kazneni-bodovi-zobs/

Ja sam uspeshno osvojio:

prekoračenje brzine van naselja za 41 do 60 km/h

- 3 kaznena poena

- 6.000-20.000 din.

- zabrana upravljanja najmanje 30 dana

Videcemo kod sudije 24.06.2011. sta ce tacno biti......

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sad kako su uveli ovo nošenje elektronske narukvice, mislim da neće moći svima da izađu u susret koji bi da umesto da plate, da pristanu na tipa 30 dana narukvice... S obzirom za koje pare je predviđena alternativa zatvora, solidne su to dnevnice! :D

30.000 dinara ili DO 30 dana zatvora.

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

kad bi malo doveli u red pesake, bilo bi fantasticno

ne trci na pesacki, ne stajati ispred pesackog bez namere da predjes ulicu, ne prelaziti ulicu van pesackog etc

skroz dole, iznenadio sam se kaznama za razgovaranje telefonom, prekoracenje brzine u naselju do 20, van naselja do 40, ... sve 5k din i bez poena ? wtf ???? sad ce jos vise majmuna razgovarati mobom dok vozi

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

sad su josh pesaci najveci problem... mnogo veci problem su vozaci kojima je auto substitucija za kurac i jedini dokaz da su musko i nesto postigli sa svojim zivotom. kola, ficka, kladza

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

bogami, meni nije bilo svejedno kad sam dao 5k za pricanje... mada, glup sam, trebalo je da iskuliram...

sad su josh pesaci najveci problem... mnogo veci problem su vozaci kojima je auto substitucija za kurac i jedini dokaz da su musko i nesto postigli sa svojim zivotom. kola, ficka, kladza

ne razumem... mislis na one sto se kurce kolima? ne znam, mozda je do mene, ali vozim svaki dan i naidjem na takvog jednom u dva meseca recimo. ja bih rekao da su mnogo veci problem oni sto zapravo ne znaju da voze, ono tipa, prestrojava se u tebe tek tako, a ti moras da radis barrel rol da bi izbegao, koci u mestu jer je oblivious za osecaj za saobracaj, pusti kocnicu na semaforu na uzbrdici pa te zabode u branik...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ja ne mogu nigde da nadjem koliko je za srednju alkoholisanost,imao sam 0.65 i 0.71,jebo mi pas mater!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam u januaru, na mestu gde je ograniceno 60, isao 77...

uzeli su mi podatke, cekam poziv...

koja je to kategorija i koju kaznu povlaci?

poz

edit:

jel to ovo?

prekoračenje brzine u naselju za 11 do 20 km/h?

kazna 5.000 din, bez kaznenih bodova...

Edited by dMan

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

ja bih rekao da su mnogo veci problem oni sto zapravo ne znaju da voze, ono tipa, prestrojava se u tebe tek tako, a ti moras da radis barrel rol da bi izbegao, koci u mestu jer je oblivious za osecaj za saobracaj, pusti kocnicu na semaforu na uzbrdici pa te zabode u branik...

ili lakse receno - zene

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ili lakse receno - zene

Do sad me jedna cura zabola u terazijskom tunelu u koloni tako sto je umesto u prvu usla u rikverc, nije bilo strasno i jos mogu da razumem posto vozi Opela kako je to uspela. S druge strane sam imao 3-4 krizne situacije, mozda je najgora na Vidikovcu gde me je lik naterao da se popnem na ostrvo i izbegnem masu pesaka jer je u kontra smeru prosao kroz raskrsnicu nekih 120+ na sat. Hvala - zene su mahom neodlucne, muskarci su mahom agresivne seljacine bez dva grama razuma i vozacke kulture.

Link to comment
Share on other sites

e, kad smo vec tu, imam situaciju sa majkom milicijom.

Pre neki dan mi je stigao zahtev za pokretanje prekrsajnog postupka, kao i poziv na sud i to zbog sledeceg:

- pise da sam 8.12. prosle godine u 16:15 zaustavljen u mike alasa 1 i da mi je redovnom kontrolom utvrdjeno da vozim sa zabranom u vozackoj dozvoli koja traje od 08.09. do 08.12. Sto mu dodje, taj dan istice, za nekoliko sati. I sad oni mene traze da mi se najebu keve, sve po pe esu, ali ima jedna kvaka. To se NIJE dogodilo. Ja NISAM bio tamo toga dana u 16:15, a jos manje me je bilo ko zaustavio i utvrdio da imam zabranu, i to poslednjeg dana trajanja, sa 8 sati do isteka.

Sta ja sada tu da radim sa majkom milicijom? Kao dokaz pise da ima zapisnik i neki pandur potpisan stagod.

Gledajuci ove cene i cenovnike, najebao sam samo tako, ako me potkaci nov zakon i ako mi doakaju.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Pa ako nema tvog potpisa (a nema, jer nisi ni bio tamo), idete kod sudije pa će oni da ti objasne da si u stvari bio tamo :tf:

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

sad su josh pesaci najveci problem... mnogo veci problem su vozaci kojima je auto substitucija za kurac i jedini dokaz da su musko i nesto postigli sa svojim zivotom. kola, ficka, kladza

koji deo mog posta nisi razumeo ?

KADA BI MALO I PESAKE DOVELI U RED... ?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

e, kad smo vec tu, imam situaciju sa majkom milicijom.

Pre neki dan mi je stigao zahtev za pokretanje prekrsajnog postupka, kao i poziv na sud i to zbog sledeceg:

- pise da sam 8.12. prosle godine u 16:15 zaustavljen u mike alasa 1 i da mi je redovnom kontrolom utvrdjeno da vozim sa zabranom u vozackoj dozvoli koja traje od 08.09. do 08.12. Sto mu dodje, taj dan istice, za nekoliko sati. I sad oni mene traze da mi se najebu keve, sve po pe esu, ali ima jedna kvaka. To se NIJE dogodilo. Ja NISAM bio tamo toga dana u 16:15, a jos manje me je bilo ko zaustavio i utvrdio da imam zabranu, i to poslednjeg dana trajanja, sa 8 sati do isteka.

Sta ja sada tu da radim sa majkom milicijom? Kao dokaz pise da ima zapisnik i neki pandur potpisan stagod.

Gledajuci ove cene i cenovnike, najebao sam samo tako, ako me potkaci nov zakon i ako mi doakaju.

Odes kod sudije za prekrsaje pa tamo molis da ti veruju, na zalost mozda ti traze da im dokazes gde si bio...

To ti je varijanta 1, varijanta 2 je da odugovlacis dok ne zastari to je 2 godine izbegavas preporucene posiljke koliko god mozes, kad na kraju primis prvi put ne dodjes, drugi put dodjes al trazis odlaganje da uzmes advokata, onda sledeci put menjas advokata, uostalom kad uzmes advokata znace on da ti objasni dalje :)

Link to comment
Share on other sites

da moram priznati da vozim poslednje tri godine,pretoga sam vozio negde 1998-2001 alvise zajebancija i vozio kantu

Pesaci su strasan problem, toliko idu na crveno,iskacu na ulicu, bukvalno kad vozim ko radar da imam koji obraca pazanju na :

pesake koji iskacu.

vozace kombija sa tablicama iz unutrasnjosti koji voze 300 na sat i prestrojavaju se naglo bez ikakve signalizacije.

mlade biznismenke u pezou 206/ sitroenu c3 ili slicno, koje idu i ne razmisljaju o posledicama.

bata retarde koji ostavljaju auto na sred trake ispred poreske uprave.

odvratne pokvarene motoriste koji se lagano prikradu do iza tebe i onda naturiraju tako da se covek usere (ozbiljno, toliko sam se proslo leto uplasio u narodnih heroja, srce mi je lupalo 10 minuta od zvuka). Cesto zamisljam kako pucam u motoriste.

Sve u svemu, da nemam uzbrdicu na relaciji poso-kuca, isao bih tih 3100 m peske kao zeka

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

At which point više ti se isplati da platiš vanilla kaznu koju su ti pisali in the first place.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

mlade biznismenke u pezou 206/ sitroenu c3 ili slicno, koje idu i ne razmisljaju o posledicama.

ahahaha, so true :))

Inače, pešaci prave problem, ali nekako mi se čini da su često "isforsirani", jer kad nema semafora da to reguliše, vozači ih ne fermaju pet posto. Posebno kad vozač ide desno iz ulice a tu je odma' prelaz, niko neće da stane (često).

A ti nidžo, pošto je to radni dan u radno vreme, mislim da bi mogao da ideš sa nekom varijantom dokazivanja da si bio na radnom mestu u to vreme itd, posebno ako zaista nisi tada bio tamo.

Link to comment
Share on other sites

bio sam kod sudije pre mozda 2 meseca za voznju od 85km/h u jurija gagarina gde obicno vozim 100 + a ogranicenje je 50 po novom zakonu

zena je izrekla 10 kazni,novcane + poeni + oduzimanja dozvole dok sam cekao moj red....ja dosao rekao jeste tako,vozio sam koliko pise,mozda i brze,tim delom puta prolazim svaki dan i totalno je retardirano da ogranicenje bude 50(60) zato sto niko ne vozi manje od 80...nekako sam bio brutalno iskren rekao sam sudiji izmedju ostalog da iako mi uzmu dozvolu ja cu biti prinudjen da vozim ta kola svaki dan zbog posla...pustila me je bez ikakve kazne,mada opet realno sam neodoljivo sexy pa je razumem.

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...