Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

@ nemke - Ako je za trčanje, valjda Olimp ima onu stazu od onog "mekanog" sad mi stade mozak kako se zove, goretex ili kako već. A ako ti je to daleko, ima i u Belvilu staza, doduše mala, od tog materijala. A sad se setih da ti više nisi na Kosi, pa sad ni ne znam šta ti je najbolje :)

@ hrskavica - Ima onaj glukozamin sulfat koji kao pomaže obnavljanju hrskavice, znam da ga ljudi piju dosta, mada opet, valjda bolje zna Dule nego ja :)

@ sinoderm - sinoderm je kul, ja mazao pre x godina kad sam imao neka "zapaljena stanja kože" :)

@ bol u krstima - Ja sve mislm da je to "standardni" bol, donja leđa i ti mišići, da tu nema neke pomoći.

Link to comment
Share on other sites

U poslednje vreme idem na trim stazu na Kosutnjaku. To mi je relativno blizu. Fina je staza, pod sumom. Jedino sto se ona zemlja stvrdne kao beton, Nesto sam citao da ce da pospu po njoj neki humaniji materijal, pa ce valjda biti bolje.

:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Е, Дуле, ај напиши ми коју!

Дакле, био сам код физиокурца, искрцкао ми је леђа, дао ми неки мидокалм и дексомен и реко ако не прође, да дођем на терапијицу. Углавном, сјебао се мишић услед лол положаја, ушао у спазам и кренуо да атрофира, он је сад то ваљда откурцао шта је требало и као то ће бити кул, мада је био у фазону да сам прилично сјебо мишић.

Што се тиче палца, каже да не може он ништа ту, дрндао ми је палац десет минута у агонији (мојој). Каже да је пукла хрскавица и да је то смор пошто је матора повреда. Он је убацио хрскавицу на место пар пута, али она испадне и у суштини не може тако. Рекао је да ЕВЕНТУАЛНО могу да одем код ортопеда да ме пошаље да ми сецну прст и да ми изваде хрскавицу колко сам ја схватио, тако нешто ваљда раде и са коленима, ал ако ме не смара да је боље да се не цимам. Мене смара, па ћу се евидентно цимати. Шта ти мислиш о овом опису повреде и третману са одстрањивањем хрскавице, пошто не знам шта да мислим о томе?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Да, изгледа да је то са хрскавицом лол захват, изваде ти то што се разјебало, а она се сама регенерише како треба после, тако сам ја сконтао. Ништа, ићи ћу код неког ортопеда на консалтинг:)

Бај д веј, један од ова два лека (мидокалм и дексомен) или њихова комбинација је прелол. У животу нисам попио овакав лек:) Какви зепами, какви бакрачи, они су аналогни, ово је чист дигитални даунер. Нула или један, ил си узео ил ниси. Значи, како попијем и спустим чашу на сто, налазим се у земљи чаролије, смањеног десктеритија, полу-несвестица, ладног зноја и смањене жеље за причањем:)

Прво сам се сморио, јер нисам алергичан ни на један лек, нити сам имао некакве реакције. А онда сам прочитао дисклејмере и видео да је дексомен тотални цар и да је сав у фазону немојте возити кола јер ћете се скуцати трололо. Вероватно су у комбинацији господари космоса. Дуле, јел знаш нешто о овим лекићима, јел нормално да баш толко даунују?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ozbiljan problem - pete!....

Ne znam zasto je kod tebe tako al probaj da struzes pete svaki dan posle tusha najbolje dok su vlazne i mekane, i to ne kamenom nego bolje u liliju da kupis turpiju za pete efikasnija je sto puta, i najbolje za omeksavanje koze je (bez trola) vazelin pa ga posle toga mazi redovno

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Elem, cuo sam se sa bratom.

Preporucio mi je da pre trcanja utrljam bengay ili neku drugu mast koja grehe iznutra :tf:, a posle trcanj da stavim led na koleno, da se dobro ohladi.

Moram priznati da mi je pomoglo. Namazao sam neko svapsko govno slicno bengeju doduse, ali koleno skoro da nije bolelo...videcemo dalje...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Pa nije lecenje, ali je ublazavanje posledica, dok ne smislim sta cu.

Ovo sa vadjenjem hrskavice i cekanjem da izraste nova mi nesto ne deluje privlacno. Sta cu u medjuvremenu? Da glumim gljivu:tf:

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Sta cu u medjuvremenu?

Menjas pelene, ides u nabavku, nosas dete po lepom vremenu, menjas pelene, pravis ruckic, hranis ga, menjas pelene, nosas dete i kolica uz stepenice, menjas pelene, menjas posteljinu, ides u nabavku, stavis ga nocu dok se dere pored slavine iz koje tece voda da umukne, pokrenes dotu i prekines partiju jer se dere, promenis pelene, racunas kolika je usteda svaki mesec sto umesto pelena ide na nosu, opet promenis pelene, grejes mleko.....

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

to sa hrskavicom se radi :) drugu su isisali hrskavicu iz kolena :) posto se raspala skroz :) valjda se ona regenerise :) NO FEAR !

Е, ај ми напиши неки ВоТић како се то ради и који је генерално трип, пошто нисам имао среће са гуглањем. Дакле, шта тачно раде, колко дуго, колко траје опоравак итд.

Контам да немаш појма, ал нешто сигурно знаш и поред овог што си написао:)

И ако је неко радио то, нек се јави слободно:)

Гледам сад Ристића, имају ортопеда који ради ''мале хируршке интервенције'', ваљда је то то, пошто не постојим у здравству:)

Pa nije lecenje, ali je ublazavanje posledica, dok ne smislim sta cu.

Ovo sa vadjenjem hrskavice i cekanjem da izraste nova mi nesto ne deluje privlacno. Sta cu u medjuvremenu? Da glumim gljivu:tf:

То радиш ваљда само ако си сјебо, мени је то пукло и није се вратило назад и спојило са ''матицом'' и сад не могу да померам прст и смара ме кад одам, зато мени треба да ваде, јер смета. Ти ваљда треба само да је мазиш и пазиш.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...