Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

Дуле, изгледа да ми пао шећер данас опасно и још се нисам понормалио скроз и у фазону сам како је то могуће лол

 

Елем, одем ја данас на кеј, шетам ту онако фино пар км, седнем, попијем кафе и нека срања (доста кофеина и шећера у принципу, претпостављам да би то могао да буде битан инфо), шетам још и крећем да контам да сам гладан. Поједем неки батак у некој пљеџарници и сконтам да ми касни поглед, да сам малаксао, дрхте ми руке оно визибл на дваес метара фазон и имам трип ко да ћу да се занесвестим сваког тренутка, али некако се то не дешава - не знам ни ја како. Ортак ми каже пао ти шећер. Ја реко супер ал немам појма шта се тад ради. И сконтам да сам још гладан иако сам појо батак у нула и по залогаја, наручим још један батак. Одем до проџе и кад сам видео чоколадице на рафовима, буквално ми није било добро колико сам сконтао да ми се једе слатко. Узмем ти ја ту хиљаду чоколадица и још гомилу срања ко неконтролисани манијак и креће сцена за коју сам мислио да постоји само кад претерују у филмовима:) Узмем да отварам чоколадицу, то ми наравно не иде баш добро јер ми дрхте руке и лелујам се и обневидео сам, а са друге стране у фазону сам да бих је појео са папиром буквално ако не отворим у року од пет секунди. Никад ми се нешто такво и тог интензитета није десило у животу.

Одем некако гајби (онај фазон кад организам крене да црпи ко зна које ресурсе да изврши таск), напијем се воде ко стока, једем још слатког, ма хаварија:) Седнем за комп, скапирам да ми је непријатно и да сам малаксао још увек и да се нисам напунио акцијом једења и пијења. И ништа, легнем у кревет и ту је тек журка:) Трип ми је ко да сам пијан, ал оно лоше, ако затворим очи врти ми се, ако отворим очи капирам да сам уморан и да бих да их затворим и тако у круг. Вруће у пичку материну (фазон уши ме буквално пеку ко да их палиш упаљачем), а опет сам у фазону да ми је готивно да је вруће и покријем се са разним срањима (?)

И откунтам ја ту једну партију од пар сати (иако сам кунто сто милиона сати синоћ ко цар), устанем и боље ми је милион пута, али нисам скроз нормалан и то ме сад смара. Имам неки осећај блаааааааааааааге лелујавости, нпр. не знам, одем сад до вецеа да кењам и све је то океј. Али имам осећај кад бих отишао до вецеа тридесет посто брже, да би ми се вртело у глави.

 

Не дешава ми се ово често, штавише, не знам дал ми се икад десило нешто баш на овај фазон. Ваљда ћу сутра бити нормалан лол. Али ако имаш неку пријаву а ла ''а па да лол то је икс ипсилон и дешава се тад и тад немој се трипујеш'' био бих ти захвалан, ако је пријава ''хм, ја бих то чекирао, мирише ми на шест ракова ките'' онда боље немој ништа да ми кажеш!

Цео трип ми је што је врло специфична цела та малаксалост и лелујавост, да није, био бих у фазону да је не знам, умор, стрес, немање кондиције, нередовна исхрана, кунт или тако нешто. Ал ово ми баш личи да је ''нешто''. Нпр. ово ''вруће ми је, а готивно ми је што ми је вруће'' уопште није грозница трип него неки недефинисан фазон. Исто и за малаксалост, није онај фазон ко кад треба да добијеш грип или си преуморан или си се отрово храном итд. Такође, да је престало после пола сата, исто не бих ништа постовао.

Е да, да додам, никакав психо трип није, оно стигла ме анксиозност него капирам да је нека равнотежа отишла у курац, могуће са том кафом и неком гуараном, не знам ни ја шта сам попио.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa moguce da si se overdozirao kafom i guaranom pa da ti je zato pao secer, al ipak proveri krvnu sliku i secer pre i posle jela...a jeste takav trip, moja keva je seceras na insulinu, tako da joj relativno cesto pada secer kad ne ubode pravu dozu insulina, al ona naravno uvek ima kocke secera i cokoladice kod sebe...ali i to nije dovoljno, vec samo za prvu pomoc, mora posle toga da pojede i nesto konkretno tipa leba i mesa pa joj opet treba sat vremena da se oporavi i povrati snagu...ako bas oces uradi i onaj Hba1c, on pokazuje nivo secera u krvi na tromesecnom nivou i dosta je bitniji pokazatelj od obicne glikemije pre i posle jela

  • Upvote (+1) 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Poslednjih 6,7 dana  na mestu obelezenom na slici osecam ne bol, stezanje ili neko probadanje, nego kao prisutnost necega sto ne treba

da bude tu, ne mogu da opisem  uopste, mada cini mi se da je taj osecaj prisutniji dok sedim. Nisam nista radio od tezih fizickiih poslova da

istegnem neki misic ili nesto slicno, ne znam ni koji se organ nalazi tu niti sta bi moglo da bude. Mesto je otprilike na slici obelezeno, ali uglavnom je

negde na sredini izmedju pupka i pocetka rebara (na slici ne mogu da ocenim gde su rebra lika...), ali pod uglom od nekih 50, 60 stepeni naspram horizontale struka.

 

OO2EyW1.png

 

Any clues?

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

da je sa desne strane pa da pomisli covek na zucnu kesu, ovako nije bas specificno, moze da te zeza zeludac ili slezina

 

Video sam  ja na nekoj slici da se tu nalaze samo zeludac i slezina, e sad, da li se nesto tipa

cir na zelucu ili sta ti ja znam manifestuje na taj nacin u pocetku? Ili neka bolest slezine? Ne znam da li da odmah palim

kod nekog specijaliste ili da sacekam koji dan da vidim hoce li proci, mislim ono, koliko zajebano to moze da ispadne sa obzirom

na mesto gde osecam to i nekih best/worst case scenarija bolesti tih organa, zbog toga i pitam... da me boli, ne boli me, ali opet

iritira jako taj osecaj kad znas da nesto moze da ne bude u redu.

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

А какав је бол? Зато што ја спазам на леђима осећам као да ме боли нпр. срце јер је неки чудни трип и не могу да лоцирам дал је напред, позади, унутра, споља... Можда је неки сличан мајндфак, лупам сад јер ме подсетило.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Можда је ''масно ткиво'', пошто капирам да је сто посто тих ствари масно ткиво иако немам појма ни шта је масно ткиво у том неком смислу ни зашто се прави у те трипове:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Е ај да разбијемо још један мит ако је мит :) Кажу да када се користи она гума или друга справа за вежбање подлактице да то оптерецује срце ?!:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...