Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

Ја сам увек за комбиновање свега што ваља, уз додатак зена!

 

Ако баш морам да одвајам од овог што си навео, ја бих психоанализу. А ако је анксиозност велика, онда јебига, можеш да се смараш колко год оћеш, нећеш ништа урадити ако не исправиш криве дрине, што је оно, психоанализа 101 :)

Али рецимо да би неки дуљов принцип код тих ствари био да се лепо изанализирају ствари, добије инфо, онда да се набацује неки дип зен ојачан псиџом - нешто као ложење субјекта, али на суштинском нивоу. А за лакше случајеве, један вешти шут у дупе јако добро ради ствари.

Бар што сам видео у пракси, шут у дупе је био довољан чак и за теже ствари, само што је то дарк сајд, па се ''чисти'' терапеути не усуђују то да раде, јер брате, треба ти велики зен ако ти је дошо лик са трипом ''обесићу се'', ти му реко ''лол ко те јебе, срам те било, види децу у африци'' и он се онда обеси:)

Наравно, ништа без шута у дупе у неком тренутку.

  • Upvote (+1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Tetrazepam keva za ledja! Pijem ga samo kada sam kod kuce i kad ujutru nemam nikakve obaveze.

Inace znajuci ortopede, oni bas vole da seku i operisu. Secam se slucaja sa kardiologije gde je dezurni ortoped zakazao operaciju za vikend zeni u fazonu "E posle vecere sam slobodan, spustite je u salu, ovo ce morati da se sece iznad kolena". Posle toga dolazi vaskularni hirurg i govori da ima cirkulacije u nozi, i da nije za amputaciju.

Inace je zimus moja mama polomila ruku na vratu nadlaktice, plus zbog upotrebe citostatika sporije zarasta. Nosila je one tkzvane zavoje, koji posle 10 dana nisu bili dobro fiksirani, ali na Ortopediji (Banjica) nisu hteli da joj menjaju, u fazonu.. super je to. Nisu joj nijedan kontrolni rengen snimak uradili, poslali na fizikalnu.

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Dule,

imam modricu (tipa 5x5 cm) na unutrasnjem delu desne noge, iznad kolena.

 

Mozda zvuci glupo, prvih par meseci nisam obracao paznju na nju, ali sad mi se cini i da se malo prosirilo.

Nisam se udario tu, ne boli me na dodir...samo je onako plavo i sa del.ispucalim kapilarima...

 

Kod doktora uopste ici i da li uopste da se interesujem dalja za to...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

dule, ispostavilo se da od onog osipa na stomaku imam neki virus pytiriasis rosea ... to je kao neki virus od znojenja

mazao sam neku belogent kremu, ali nije pomagala i sad pijem presing 10 dana po jednu tabletu... ali nema ni dalje efekta...

kazu da moze da traje nedeljama, jel imas ti nesta da mi kazes vise o tome? :D ili jos neku kremu da preporucis...

Edited by grbic
Link to comment
Share on other sites

meni je trajalo 10 godina :)

 

Sad kao nemam vec nekoh 10ak meseci :)

 

belogent, presing, krecno mleko, naduvavanja u dzordza vasingtona...

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Imao sam i ja to...proslo samo od sebe...

Sto se kljukate lekovima za to...nema potrebe...

 

Duletu cu oprostiti uvrede samo zato sto je bio pijan dok je pisao...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

hahaha naduvavanje u dzordza.... ima istine... neljubazni totalno

 

a za ovo wtf je i meni bilo... ali tako mi je ona rekla, kaze da ako se bavim sportom nekim, moguce da je od toga i da se znojenjem siri... i trljanjem... i ne smem da se tusiram toplom vodom lol

Link to comment
Share on other sites

dule, ispostavilo se da od onog osipa na stomaku imam neki virus pytiriasis rosea ... to je kao neki virus od znojenja

mazao sam neku belogent kremu, ali nije pomagala i sad pijem presing 10 dana po jednu tabletu... ali nema ni dalje efekta...

kazu da moze da traje nedeljama, jel imas ti nesta da mi kazes vise o tome? :D ili jos neku kremu da preporucis...

 

hijao, pityriasis rosea gibert, video sam to par puta na faksu...eto da si slikao i okacio ovde prepoznao bih! :D

 

sve u svemu nista strasno, samo sto traje i do 2 meseca i dosadno je...moze pressing i krecno mleko i izbegavaj kupanje vrelom vodom i fensi sapune, znaci bez iritacije koze

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

hijao, pityriasis rosea gibert, video sam to par puta na faksu...eto da si slikao i okacio ovde prepoznao bih! :D

 

sve u svemu nista strasno, samo sto traje i do 2 meseca i dosadno je...moze pressing i krecno mleko i izbegavaj kupanje vrelom vodom i fensi sapune, znaci bez iritacije koze

pijanino, meni je trajalo (ili jos traje) od oko 2002-2003.

rekli su mi da je alergija, virus, gljivica, suva koza, nervna baza, triderm, belogent, xyzal, krecni kurac, synioderm...i nista

kako odem na more nestane.

 

Sad nemam par poslednjih meseci, ko ce ga znati

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

hvala vam dobri moji

Za viruse ojacaj imunitet. Pij Ecomer dve ujutru, dve uvece, ne znam da li postoji ista bolje od toga. Plus je i Arnojia, tj sibirska borovnica. Ova dva bi trebalo i zdravi ljudi da piju. Ja tucem ekomer vec par meseci, carsko sranje.

Link to comment
Share on other sites

nemas ti pityriasis, imas dermatoglifiju ili kako se vec zove ono kad ti ostaju sare na kozi kad povuces ostrim predmetom

a to sam imao pre 5 godina na nekih par meseci, nema vise :)

 

Naviko sam na peksim :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Za viruse ojacaj imunitet. Pij Ecomer dve ujutru, dve uvece, ne znam da li postoji ista bolje od toga. Plus je i Arnojia, tj sibirska borovnica. Ova dva bi trebalo i zdravi ljudi da piju. Ja tucem ekomer vec par meseci, carsko sranje.

Ekomer ne ojacava imunitet, kao ni Aronija. Prodaja ekomera je cak zabranjena u pojedinim zemljama.

Link to comment
Share on other sites

Дуле, само им не дај да направе од тебе оног лекара који кад му кажеш ''боли ме икс ипсилон тада и тада'', он каже ''немогуће'' и тако то!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

to jekao kad su pitali nekog seoskog jebaca zar se ne plasi bolesti, a ovaj kaze ma jok, ja ga samo namazem rakijom i bež od duleta. oooooori HEEEE

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...