Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Pre par sati sam izašao napolje iz kancelarije, kad me pozvao kolega sa balkona, kako sam pogledao gore tako me jako opalilo sunce po levom oku. Osećaj je bio kao da mi je neko prislonio oštricu noža na oko (i to sa unutrašnje strane), bukvalno samo morao da sačekam jedno desetak sekundi da se rekuperiram i povratim. Sad me malo žiga i nije da baš vidim perfektno, ali možda je i zbog toga što sam rano ustao a neispavan sam. Šta bi moglo da bude?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Uzmes sapun stavis ga u ruke trljas napravis sapunicu :) nju naneses na mesto gde si izgoreo i ostavis da se osusi :) i onda mozes da ponovis :)

Dajte sliku kad ima svrs po faci :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kad ste vec krenuli sa opekotinama, kada sam prohodao uspeo sam da prospem kljucalu dzezvu po levoj ruci, opekotina nemampojmanijakogstepana, blaze ostecenje misica, itd. Tako da su drzavni mesari savetovali kevi u ono vreme da mi seku dupe i krpe ruku, posto je to izgledalo katastrofa.

Medjutim, preporucili su nam drugog doktora, koji je po duletovom principu, uz pomoc flase nekog viskija i bez ikakve novcane nadoknade, uspeo da pomogne.

Ciste obloge od ovog saljicevog sranja u slojevima.

Sada se oziljak slabo i vidi u odnosu na ono sto je bio.

Saljic verujem da je trenutno preskup, ali je keva za bilo kakav vid opekotine.

Edited by majebeni-marko

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...