Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

Meni se zimi faca redovno suši najviše, ako se desi da ne stavim kremu na obraze, skoro pa žive rane mi se otvaraju.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jutros kad sam ustao pljunuo sam uz slajm krv, posle toga sam izvukao jos par puta i dalje je bilo krvi u njemu, wtf, nije mi svejedno, idem sutra/prekosutra kod lekara, ali sta moze da bude otprilike?

Bila je jarko crvene boje, a plus sad osecam da me boluckaju pluca, sto se tice boluckanja moguce da je uticaj hipohondara u meni.

Edited by BISS
Link to comment
Share on other sites

ne znam da li je povezano sa cirkulacijom, ali meni redovno zimi se suši koža i puca na rukama od hladnoće i vlage.

+1

jedne godine mi je na 2 mesta na saci toliko ispucala da se jednostavno stvorio tvrdji sloj koze u obliku kraste i vec 2 godine ne prolazi...

mnogo iritira...

Link to comment
Share on other sites

Jutros kad sam ustao pljunuo sam uz slajm krv, posle toga sam izvukao jos par puta i dalje je bilo krvi u njemu, wtf, nije mi svejedno, idem sutra/prekosutra kod lekara, ali sta moze da bude otprilike?

Bila je jarko crvene boje, a plus sad osecam da me boluckaju pluca, sto se tice boluckanja moguce da je uticaj hipohondara u meni.

Иди код лекара одмах сутра!

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ne salim se sa takvim stvarima nikad. Imas moj post ovde od ranije.

Dule ja imam pulmonarnu sarkoidozu, vec nekoliko godina izgleda (lecim se poslednje dve). Sve analize krvi su mi ok, sem kalcijuma koji je na minimumu minimuma (imam hipokalkemiju od pronison-a i od sarkoidoze). Pijem dnevno sigurno 1-2 litra jogurta/mleka i jedem dosta sira, pijem i Ideos - circa 5 puta nedeljno. Sta jos da radim/uzimam da ne padnem jednom negde i dobijem frakture na svih 206 kostiju?

Evo

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

E.

Najcesce mi se desava posle kupanja, ali desava se i ovako... Kad se okupam, obucem cistu majcu...i sad, npr. kad se savijem (ne pomisljaj!) pocinju ledja nenormalno da me svrbe, ustanem, sve normalno... I kad legnem (ne legnem-legnem u krevet, nego se izvalim na kaucu), isto i tad...

Prvo sam mislio da je mozda posto bele majce i "majce za po kuci" ne peglam, ali to mi se desavalo i ranije, pre nego sto sam doso u BG :)

+ nije UVEK posle kupanja i nije UVEK kad legnem, prosto ne znam da odredim ni zbog cega mi se to desava a ni zasto nekad da nekad ne :)

Eto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...