Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

shocky, mozda si povredio nerv ulnaris ako je spoljna polovina shake

milance, moze da bude kila, a moze i ono sto je laki pomenuo, proserene vene na levom testisu, nista strasno

A u slučaju proš. vena kakva je procedura lečenja? Verujem ja tebi ako kažeš da nije strašno, ali je problem što boli, i što nisam ni za šta zbog toga :-(

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

a nisi povredio lakat pri padu, vec samo saku...onda ne bi trebalo da je nerv, al ipak idi ako ne prodje

setio sam se. Udario sam laktom u gelender prilicno jako, pa sam verovatno tad i sjebao i tacno kad uzmem namerno da drkam onaj zivac na laktu krene da trne saka. Sacekacu jos koj dan, pa ako ne prodje idem kod doce

Link to comment
Share on other sites

Dule treba mi savet, ja sam googlao ali ne mogoh da nadjem nista, a ortopediju jos nisam imao! : D Elem, drugarica je imala napuknuce neke od kostiju na tabanu, nisam siguran koje, nebitno, i nosila je gips 6 nedelja. Skinula je gips pre nedelju dana, i sada je u procesu fizikalne terapije ALI, kad spusti nogu dole, ona joj pocrveni i pece je jako, nije naduvena doduse, a kad je podigne u horizontalan polozaj sve se vrati u normalu.

E sad, problem nastaje (da ne pricam pricu nasiroko) sto ta lekarka sto je leci trenutno, poznaje njenu kevu koja je njoj napricala kako je ova nervozna i mnogo drugih gluposti i doktorka joj je prepisala da pije svakodnevno 4 diklofenaka i 3 bensendina (ne znam od koliko) na pricu "nastale su komplikacije posle preloma sa krvnim sudovima i nervima pa moras to da pijes i nemoj mnogo da pitas nego pij!!1". Devojka je inace mirna i povucena nego je njena keva rsla, i od jednog diklofenaka joj padne pritisak i bude osamucena ceo dan a kamoli od ovoga lol...

Elem, meni ovo deluje sumnjivo i po dozama a i po nameni. Kako ti cenis? [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...