Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

Pa daj da pobijemo sve te pendžose, samo primaju penzije za džaba i smaraju po domovima zdravlja.

Čitava poenta rasprave je da umesto da se popravi sistem koji postoji (da se zaposli još lekara) , vi želite da ga promenite, a ja ne

@igor - naravno da osećaš gorčinu jer su ti uvalili kitu, ja se isto tako osećam za penziono, plaćaš doprinose čitav život da bi na kraju dobio kurac

 

Ili da nekako resimo to sto penzosi tuku antibiotike kao da su bombone ... a zdravstveni sistem to zdusno podrzava ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

u pravu si, verovatno suvise licno shvatam sve to...ali mi je preko glave prepotentnih i prepametnih pacijenata koji mi pisaju po glavi, a ja radim kao konj i najbolje sto mogu u ovim uslovima rada...i onda jos dodjete vi na forumu i poserete mi se dodatno...kapiram da nije licno, al jbga, overburnovacu izgleda:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ne znam stvarno, obracas se meni kao lekaru u mnozini, znaci mislis na lekare...ili je sala na mene?

Pa govorim kako jeste. Trenutno je odnos prema svima kao da su došli jer im je dosadno, a po meni bi trebalo odnos da bude takav prema babama koje su tu svaki dan, a kad dođe Nemanja koji kod lekara ide samo kad je stvarno bolestan, da mu se odrade sve analize i posveti dovoljna pažnja. Ili nemate kartone iz kojih se vidi ko koliko često dolazi?
Link to comment
Share on other sites

dobro, mogao si to malo lepse da kazes...ja uvek maksimalno ozbiljno pregledam nekoga ko dodje tako jednom u nikad jer pretpostavljam da je dosao zato sto mu stvarno nesto fali...ali resursi kojima raspolazemo u DZ su smesni kao sto sam vec pominjao...sto ne znaci da treba da se omalovazava nas rad, jer sa tim smesnim ljudskim i tehnickim resursima jos i dobro radimo

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ljudi...taj stav tesko je mi nije jasan...ako nisi zadovoljan gde radis, lepo das otkaz...Jbg, ja sam dva-tri puta to radio...

Ako ti ne lezi 100 pacijenata dnevno, odes negde gde nema toliko...ili krenes da radis nesto drugo...

 

Sistem ne valja, premalo je lekara...previse je pacijenata...

 

Druga tura antibiotika mi je pomogla, tako da sam sad mnogo bolje...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ljudi...taj stav tesko je mi nije jasan...ako nisi zadovoljan gde radis, lepo das otkaz...Jbg, ja sam dva-tri puta to radio...

Ako ti ne lezi 100 pacijenata dnevno, odes negde gde nema toliko...ili krenes da radis nesto drugo...

 

Sistem ne valja, premalo je lekara...previse je pacijenata...

 

Druga tura antibiotika mi je pomogla, tako da sam sad mnogo bolje...

 

Hm...mislim da nije tako lako. Posao lekara je ipak specifican, ljudi zavise od njih. Zato cu opet pomenuti da ja ne hejtujem lekare i ne pizdim NA njih, ja pizdim  na raspalu drzavu koja sikanira i pacijente i lekare, a i dozvoljava da govna od lekara rade (sudeci po novinama, ja imam ceo zivot dobra iskustva sa lekarima, za dete je bila jedna ofrlje analiza i dijagnoza, ali nakon toga sam prezadovoljan)

 

Postoji nekoliko profesija (lekari pre svega) koji bi morali imati povlascen status u drustvu. My 5 cents

Ukratko, mislim da lekarima nije lako da menjaju posao. Uvek ce biti lekari u raspalom sistemu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ljudi...taj stav tesko je mi nije jasan...ako nisi zadovoljan gde radis, lepo das otkaz...Jbg, ja sam dva-tri puta to radio...

Ako ti ne lezi 100 pacijenata dnevno, odes negde gde nema toliko...ili krenes da radis nesto drugo...

 

 

ahaha, da, to je bas realan scenario kod nas...ako dam otkaz jedino mogu da fizikalisem dok ne naucim nemacki

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...