Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

nikad u zivotu nisam imao perut, i u poslednjih par meseci sam poceo da imam bas solidno. svrbi me koza glave uz to (sto bi trebalo da znaci da je suva koza?). kol'ko sam citao po netu, uglavnom ljudi pricaju da ne postoji trajno resenje vec se stalno mora traziti novo, ali to su uglavnom oni koji oduvek imaju ovaj problem, pa se nadam da cu moci da se otarasim ovog uzasnog, smarackog problema. halp

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ja sam imao isti problem dok sam imao kosu (inb4 imao kosu ehehee), nhf, ošišaj se na kratko, progledaćeš :)


preduhitri me igi... mada, šampone još uvek koristim, i to neke  tier 0 šampone od koprive sa pijace


Kad smo kod maretovih problema, imam neko crvenilo dole, ali nisu tackice ili neka sranja koje sam citao vec je samo onako pri vrhu crveniji kao da sam ga da prostite trljao od zid, do cega to moze biti ?
Nikad u zivotu ga nisam gurao bez kondoma. 
inb4 prestani da ga trljas od zid

 

dešava se kada budeš malo aktivniji, proćiće, pastuvu mladi!

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ma nemam vise dugu kosu, sledeci korak bi jedino bio da se osisam na kec - trojku fazon, a to necu :) i ja sam slusao price kao 'koristi najobicniju koprivu, najmanje hemikalija blablatruc', koristio tipa 20 dana i nista.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Meni je sestra, koja je inace frizerka, preporucila bejbi sampone, tipa kosili ili becolino ili stavec. Ali mora bejbi jer oni uglavnom, koliko sam skontao, imaju najmanje hemudze i to.

 

I ono, cepam kosili i sada i pomaze dosta. Nisam skroz bez peruti sada, ali je bas bas pomoglo posto mi je bio haos pre :D

 

Tako da ono, probaj to pa vidi

Link to comment
Share on other sites

Taj ne radi. Rade medicinski gde je bocica tipa 1000, ali pisle nekog vremeens gube dejstvo.mislum da je to prosto do hormona, pretposravljajuci ofc higijenu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja sam sa više strana čuo da oni šamponi protiv peruti stvarno rade posao, al nisam proveravao jer nisam perutav nego sed :D

komša drug

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nešto čudno mi se dešava. Ne znam ni da li je ovo baš topik za to, ali nemojte da trolujete pls.

 

U poslednje vreme noću kad tonem u san probudi me jak zvuk, kao neki tresak ili tako nešto, trgnem se, i onda provalim da to nije nikakav zvuk spolja, nego da sam ga "sanjala" tj samo je bio u mojoj glavi. 

 

Da li se to još nekome dešava ili možda nešto nije u redu meni s mozgom? Ja nikad pre nisam čula za tako nešto. Ne znam da li treba da zakažem kod neuropsihijatra možda ili tako nešto. [:(]

oO

 

Link to comment
Share on other sites

dešava se i meni nešto slično, taman zaspim i trgnem se, kao da sam sanjao da padam :)

 

mislim da je relativno normalna pojava, ne uzbuđujem se nešto preterano. 

Link to comment
Share on other sites

Ma znam za padanje, to svi imaju taj osećaj i to je ok, ali pričam vam o konkretnom jakom zvuku, koji je u stvari bio samo u mojoj glavi. A preksinoć čak je bilo nešto drugo - smrad i to me je probudilo u dva uzastopna navrata, i kad sam se probudila on nije postojao. I zato vas pitam da nisam zglajznula sa mozgom možda

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...