Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

sta je tacno bilo sa ramenom?

 

Iscasenje?

 

Da, imao je neku saobracajnu nesrecu. Doktori su ga sredili, poslali kuci ali ga je jako bolelo nije mogao ruku da podigne. Ovaj matori ga dobro zakrpio, kaze cale proshlo ga ubrzo. Sad da li je neki placebo ili shta vec, kontam da nije poshto mu je cimao rame opasno, zna lik da namesti.

Link to comment
Share on other sites

ok, ja nisam nista tako ozbiljno - iscasio sam rame na basketu i od tada je ono, manje vise preosetljivo, svako malo moze da ispadne opet i slicno.

 

pa rekoh da nije to bilo u pitanju i da li je to uspeo da sredi.

 

posto fizikalna mi nije nista pomogla, a nece da me seku jer kao nema potrebe.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

meni je keva imala slični situaciju, ispalo joj rame. išla na fizikalne, ono još gore, bolovni nesnosni, morala tetrazepame da pije. odemo kod ovog lika u KG (veliki Zvezdaš inače, bio njihov fizioterapeut) i bukvalno joj za 1 minut namestio rame i vratio u pravi položaj.

 

Otišli još jednom da joj izmasira neku tetivu, i evo sada, da kucnem u drvo nema više nikakvih bolova.

 

Išao je i jedan poznanik kod njega posle operacije ukršenih ligamenata, isto sve pohvale!

:v

Link to comment
Share on other sites

pitao sam za resada posto mi je kolega ispricao hvalospeve za coveka, kune se u njega.

a meni slejani ligamenti kolena.. kaze idi, sto da ne probam...

a fazon nema cenovnik, koliko sam ga skapirao, vec fazon daj koliko hoces... zdravlje nema cenu realno

 

Ako ti kaze da moze da ti sredi ligamente, znaj da laze.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

pitao sam za resada posto mi je kolega ispricao hvalospeve za coveka, kune se u njega.

a meni slejani ligamenti kolena.. kaze idi, sto da ne probam...

a fazon nema cenovnik, koliko sam ga skapirao, vec fazon daj koliko hoces... zdravlje nema cenu realno

Nemoj se zajebavati sa tim. Ako ti je pukao prednji ukrsteni (koji najcesce puca) on ne moze da se 'namesti'... dal je slabo prokrvljen pa ne moze da zaraste nisam siguran, al ako ti bude cimao koleno moze da ti sjebe nesto drugo.. Idi na banjicu sto pre 

Link to comment
Share on other sites

Ako ti kaze da moze da ti sredi ligamente, znaj da laze.

pa nije mi rekao konkretno za ligamente, rekao mi je da je namestio njegovom burazeru rame 

iskreno, ne verujem u te NADRI lekare, ali me je ovaj malo zaintrigirao pricom..

 

nije rekao da ide u jajince

jebi glupog celu :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...