Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Drugari. Cuo sam da postoji Hemotropin (Stimulator hormona rasta) i da ujedno uspesno sagoreva salo (mast) .. Zanima me da li je neko imao priliku da koristi Hemotropin i kakva su iskustva ?

Cuo sam da nema nezeljenog dejstva ( u stvari ima, ako koristis preko propisane doze) i da je zaista jako dobar preparat.

Molim za vise info-a .. Hvala unapred ;)

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Jel ja mogu vas da zamolim sve ukupno da prestanete da me savetujete sta da radim sa svojim novcem ? Ja razumem da je sve to na dobronamernoj bazi ali molim vas nemojte se preterano sekirati jer moja deca i moja porodica imaju sasvim dovoljno.

Ja zelim da SEBE sredim i dovedem u formu. Sta cu ja sa 6.500 dinara raditi je moja stvar. Druga stvar, moj budzet kucni ja ne diram, imam drugih izvora prihoda na koje mogu da se oslonim.

Deca imaju sasvim dovoljno da budu srecna i zadovoljna.

Izvinjavam se ako sam bio drzak ali zaista nema potrebe i nema mesta takvim savetima !.

Postavio sam sasvim jednostavno pitanje i ako moze odgovor bio bih srdacno zahvalan ako ne, nikom nista... trazicu negde drugde odgovor .

  • Downvote (-1) 5
Link to comment
Share on other sites

Drugari. Cuo sam da postoji Hemotropin (Stimulator hormona rasta) i da ujedno uspesno sagoreva salo (mast) .. Zanima me da li je neko imao priliku da koristi Hemotropin i kakva su iskustva ?

Cuo sam da nema nezeljenog dejstva ( u stvari ima, ako koristis preko propisane doze) i da je zaista jako dobar preparat.

Molim za vise info-a .. Hvala unapred ;)

Znaci uopste se ne razumem u te supstance i hemije... ali bih svakako ih izbegavao na tvom mestu za sada. Tebi ne treba hemija da mrsavis, treba ti pravilna ishrana i zdrav trening. A posle toga, kad se dovedes na neku normalnu kilazu i zadovoljavajucu kondiciju, onda bih ja na tvom mesu razmislio o tome sta od hemije da uzmem (ali evo unapred :) .. ako to uradis bez hemije, to je pobeda epskih proporcija i postoji verovatnoca de neces onda ni hteti da pijes hemiju).

Ovo kazem zbog toga sto si rekreativaca ne profi ili poluprofi sportista kome to treba mozda.

Druga stvar je da bih mozda izbegavao te stvari koje su namenjeno jednom (hormon rasta) a kazu da dobro rade i drugo (tope masti).

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Hteo sam malo da se nasalim, ali hteo sam da kazem da je preparat bacanje para. Nisam ga koristio al po svom sastavu (par amino kiselina i ekstrakta i biljaka) mogu da ti kazem da ti nece ubrzati rezultate ni 5% (kao i svi ostali legalni 'stimulatori' hormona rasta). +Taj preparat je na trzistu od 2008e godine, da je stvarno dobar bio bi popularan (kao naprimer Jack3d koji kad se pojavio pre godinu dve postao najpopularniji suplement te godine, dok nisu izbacili jedan nelegalni sastojak).

Moja preporuka sto se tice preparata:

Riblje ulje

Ako imas problema sa dovoljno unosa proteina neki Whey Protein

Kofein od 200 do 400mg pre treninga u zavisnosti koliko si osetljiv

i eventualno Kreatin

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno, jos dobijem i minus.. Pa hvala lepo.. Zapitam se zaista da li ja uopste treba ISTA da pitam na ovom forumu a da ne natrcim na gomilu hejtova.. Jebo te vise..

Hvala na minusu ko god da je dao.. jebo te minus !!

@ Kali, rekao sam da mi saveti tog tipa uopste ne trebaju.. Smatram da sam sasvim dobar otac koji brine o svojoj deci, koja su mi na prvom mestu i ne zelim da me iko savetuje po tom pitanju.. P

Zasto je sranje hemotropin, da li si imao ikakva iskustva sa istim ?

@nikita: Ja te zaista gotivim i super si lik za mene kao sto su i vecina RUR drugara super likovi samo tebe i ostale molim da me ne savetujete po pitanju novca i dece jer to ne volim i ne dozvoljavam. Ja sam gore napisao da sam sasvim ne dobar, nego ODLICAN otac koji sve sto ima daje za decu.. Zelim nesto i sebi da priustim a da to bude vidljivo na meni. Cuo sam za taj Hemotropin da ubrzano topi salo i to mi je najbitnije od svega, uopste mi nije bitna misicna masa koliko mi je bitno da skinem ovo jebeno salo.

I da, izvinjavam se nikiti ako je to zaista bilo na bazi sale.

Izvinjavam se OPET na frustu.

Edited by edit_
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

aj cisto i ja da napisem nesto sto se tice mog napretka...

usao sam u 4. nedelju trcanja, danas sam istrcao 34min, poceo sam sa 20 prve nedelje :)

ide mi odlicno, sada mi ne predstavlja nikakav problem da istrcim odredjenu distancu, svaki put je produzavam i mislim da i brze trcim, tj jacim tempom.

sto se ishrane tice, i dalje pazim sta jedem i uopste nemam problema sa tim :) totalno sam izbacio fast fud, grickalice, sokove, suhomesnate proizvode i ostala sranja...

eventualno se jednom nedeljno castim, recimo za dorucak sendvic majonez/chajna kobaja ili tako nesto :)

za 3 nedelje sam skinuo 4.5kg i ako ovako nastavim sledece nedelje bi mogao da budem dvocifren, sto se kilaze tice, posle vise od 2 godine :)

AJMO BRE

JEBI GROBARE

JE BI

JEBI!

:)

Link to comment
Share on other sites

nemoj da kupujes sagorevace i onaj karnitin kurac, moraces pre svakog dorucka da POJEDES dve ogromne tablete od kojih ce da ti kljuca zeludac, imaces konstantno dijareju i povisen pritisak , srce ce da ti lupa nenormalno, ali sa druge strane sabijaces trening, tako je bar mom ortaku bilo koji je uspeo da smrsa iako je prestao da pije to posle 2 nedelje.Te sagorevace i to platio je oko 6k.

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Malo mi je frka sto se tice tog ubrzanog lupanja srca tipa nenormalno :S .. ivan je lupio sakom o sto pa definitivno odustajem od hemije.. Drzacu se ovog prirodnog mucenja :)

Hvala na savetu.. Pravi drugari, voli vas Ast :)

Ovaj Stanko stalno ulece sa svojim akcijama i stalno mi pravi zazubice jebote.. :D

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

drugar krenuo da cepa kreatin+dekstrozu i posto ne veruje meni sledi pitanje:

da li kreatin+dekstroza treba da se rastvori u vodi ili soku (lol) i da li ce napredovati ako radi bez tegova, tj. sklekove, zgibove, propadanja i trbusnjake.

3 dana trenira 1 odmara

hvala unapred ^__^

Link to comment
Share on other sites

da, ali je u tripu da MORA da ide u teretanu da vodi borbe sa bencovima i ostalim spravama da bi napredovao..

ja sam ga savetovao da prvo udje u trening bez ikakve hemudze i da trenira malo kuci dok ne dobije na snazi i ne dobije volju da ispostuje redovan odlazak u teretanu. mislim, tako sam ja bar krenuo pre jedno godinu dana, jer sam ja bio okorela morzina, mrzelo me da se pokrenem :) a ovde je jos gora situacija :D

hvala na odgovoru :D

Link to comment
Share on other sites

drugar nemoj da se uvredis, ali citanjem ovog topika vidim da si ti dosta neiskusan sto se tice ove teme :) a sto se tice hemije on je to vec pazario :D

i mene je mrzelo haos pa sam se nekako naterao :) i evo sad treniram nekih 10ak meseci sa pauzom zbog bolesti :) prvo sam smrso 10 kila, jer sam bio morzina (as in fat) za metar dana pa kreno da treniram :) doduse ne idem cesto u teretanu i nisu to neki OMG treninzi ali opet bar se krecem :D valjda ce i on :D

edit: omg i dalje me drvi za to da li kreatin treba da se rastvori u tecnosti (kao cedevita misli valjda, isuse) haha :D

Edited by ven0m
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...