Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

boli tebe Ivane kurac, ti se spustio ispod 15% 

e, keva mi je u poseti evo već nedelju dana, plus dva roštilja, mislim da sam se popravio jedno kilu-dve :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sam slusao kada je ovaj lik sto je sad na drzavnom pobedio u apsolutnoj i u svojoj kategoriji pricao kako je navukao 15 kila vode za 1 dan posle takmicenja.Imao je covek 80ak kila suv kao dren,takmicarska forma od 3-4%.Ja nisam mogao da verujem kad sam slusao,kaze da je nije mogao da hoda koliko su ga bolele noge.

Edited by Dende
Link to comment
Share on other sites

Ja sam slusao kada je ovaj lik sto je sad na drzavnom pobedio u apsolutnoj i u svojoj kategoriji pricao kako je navukao 15 kila vode za 1 dan posle takmicenja.Imao je covek 80ak kila suv kao dren,takmicarska forma od 3-4%.Ja nisam mogao da verujem kad sam slusao,kaze da je nije mogao da hoda koliko su ga bolele noge.

Да то је проблем са којим се суочавају боди билдери :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

skinuo sam za 3 nedelje oko 1% sala, a krv sam propisao. od sledece nedelje tegovi od ponedeljka do cetvrtka i 100+ grama proteina svaki dan pa dok se ne userem, samo tvrdo, pa ce do sledece godine biti nesto od mene!1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ima vaga za dva-tri soma dindzi. meri tezinu, mast, kost, misic, vodu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

piletina je bila 300 dinara pre cvetkovićeve vlade :(

 

ovo me podseti, otvorio sam pre nedelju-dve neki xls fajl sa cenama za roštilj iz tipa 2005. i suza mi je krenula:

 

pivo(0,5l) 43
sok(2l) 89
suvi vrat 250
cevapi 324
kobaje 308
leb 23

Link to comment
Share on other sites

da uzasno, losos je dogurao 1800 dinara ( klinac obozava jebiga, pa mi bode oči i džep) bio je 900 kada je euro bio 107. euro pada, cene rastu, smrt u diskoteci

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ah, sori, mislio sam da pričamo o celom piletu, tako mi je delovalo, kao ono kupiš jedno pile i oni ti ga ispeku.


File jeste tih 650 din, najjeftinije što sam našao je bilo 500din na pijaci, gde je obično 550din.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...