Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo zasto, objasnjenje moje keve :

"Nutela i eurokrem nisu za dzaba znas! kada stoje napolju ti i tvoj otac supenom kasikom pozderete jebenu teglu!! Jel ti mislis da sam ja zelela da zivim i radim samo za vase slatkise! Stoke jedne! Ovako kada je zamrznuta kao kamen morate malo da se pomucite i struzete nutelu! Sve ste mi kasike iskrivili od zapinjajnja!"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ја држим напољу кад није вруће, али кад јесте, онда ставим у фрижидер да се стијегне лол

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

E, то јесте малер:)

Ал ја волим и да узмем кашиком од сто метара и ''грицкам'', а за то му добро дође да је олађено. Кад мало размислим, идем да купим две тегле и да их држим пољена и унутра!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

evo zasto, objasnjenje moje keve :

"Nutela i eurokrem nisu za dzaba znas! kada stoje napolju ti i tvoj otac supenom kasikom pozderete jebenu teglu!! Jel ti mislis da sam ja zelela da zivim i radim samo za vase slatkise! Stoke jedne! Ovako kada je zamrznuta kao kamen morate malo da se pomucite i struzete nutelu! Sve ste mi kasike iskrivili od zapinjajnja!"

I ja isto pizdim zbog ovog

Keva kupuje eurokrem "da mažete za užinu", i ja ne znam da li je to iko ikad mazao na leba kod nas, uvek se završi tako što se brat ili sestra zavuku u špajz sa kašikom i potamane ga za dva dana. Kakvo neracionalno trošenje skupih resursa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...