Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@dunking

Ja sam isto prvi put kucao sa 14 god ali nisam radio nikakve vezbice za odraz nego sam jednostavno bio dugacak. Treba ovih dana da uradim neki workout klip cisto da posaljem treneru u Wyomingu a i ja zelim da vidim kako to izgleda. Nikad nisam sebe video kako kucam , ali kapiram da nije nesto specijalno jer sam krakata caplja sto skoro dodiruje obruc sa zemlje :tf: Uvek su bolje kucali ovi ispod 2m. Kad bude gotov klip dacu vam da prokomentarisete

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ja kad budem sredio prst na nozi (ako bude mogao da se sredi, ne znam, nekom operacijom, relomljenjem, sta ja znam) imam trip da uzmem da nabacim odraz opet, u fazonu neke labudove pesme:) ali nisam siguran ocu li moci uopste fizicki, jer da bi kucao posteno (znaci ne nesto jedva, nego da mozes iz igre ko covek i da ti nije svako kucanje isto) treba da vratim ful odraz koji sam imao sa petnes dina...

LIKE A BUS

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

tour de france skrs. kako se ne bi zakucao u drvo autom pokosio vodeci chopor

the way i see it, uradio je najbolju moguću stvar, da je udario drvo napravio bi još veće sranje :) doduše mogao je da skrene skroz i direktno udari u drvo :tf:

sad sam dobio info da je zena vozila, povlacim sve sto sam reko :D

Edited by pyro

someday a real rain will come and wash all this scum off the streets

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...