Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znam ribu sto je bila u tom horu, bio sam jednom na njima, dobar je trip. du hast im je nesto novo po svoj prilici.

glavni lik kida prilicno, ovo im je standardno i uvek im dobro ispadne:

http://www.youtube.com/watch?v=igc1Ek3ITFE

i onda kad zavrse, onda idu na karaoke, sto je po meni svojevrstan lol jer gledas kako posle tih likova mora da izadje neki pijani lik koji oce ribi da peva tap011 i totalno sam u fazonu da im je jadan trip [:D]

edit:

ahahaha kuce car

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

opet ja sa basketaskim klipovima :D Klinac '95 godiste . Kod nas '95 godiste vredno trenira da ovog leta po prvi put dohvati mrezicu

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ne znam, ja sam sa ortakom kucao sa 15 (sa 13-14 smo krenuli da se cimamo oko toga), sa sedamnaest vec nisam imao kolena i zglobove:( mislim da sam poslednji put zakucao sa sesnaest:(

a imam 178 (malo se hvalim hae:) ), ovaj lik deluje dosta visok....

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

dobro, lazem da bih jebao stotine rur riba. realno, imaj 13 godina i przi se na to tako da sjebes noge do sedamnaest, i kucas garantovano i to sa foricama u skoku. jesi probo? nisi, nego ti 'ne lici', pa odgovaras reda radi.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

i ja sam kucao sa teniskom lopticom u drugom-trecem srednje cim sam izrastao na sadasnju visinu,jebalo me sto nisam mogao da uhvatim basketashku,jednom sam je nekako zaglavio da mi nije ispala i samo sam se zabo u obruch i pao na ledja,sad kad se setim toga nekako mi toplo oko srca iako sam se razbio ko pichketina:))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

i ja sam kucao sa teniskom lopticom u drugom-trecem srednje cim sam izrastao na sadasnju visinu,jebalo me sto nisam mogao da uhvatim basketashku,jednom sam je nekako zaglavio da mi nije ispala i samo sam se zabo u obruch i pao na ledja,sad kad se setim toga nekako mi toplo oko srca iako sam se razbio ko pichketina:))))

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...