Jump to content

KlanRUR Intervjui


D5N

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vidite, ja nisam pratio scenu kada su oni bili. :( Ako imate kontakt i neka pitanja koja da im postavim rado ću to učiniti.

Game Highlights Leader

YouTube Kanal - www.youtube.com/wwwGAMERSba

Kontakt: edin@klanrur.rs

Link to comment
Share on other sites

Ako imate kontakte dajte. Ako nemate ja ću vidjeti sam da nađem.

edit: marš jordan :P

Edited by paNter

Game Highlights Leader

YouTube Kanal - www.youtube.com/wwwGAMERSba

Kontakt: edin@klanrur.rs

Link to comment
Share on other sites

ako moze Dusana Dragovica :)

Sunce moje :)

Ako imate kontakte dajte. Ako nemate ja ću vidjeti sam da nađem.

edit: marš jordan :P

Alo gari, respect my autoritah.

@toppic

Stvarno bih voleo nekog iz Glorije dvidim, takodje Predator/Elie yeswhyno :)

infidel

Link to comment
Share on other sites

o jebote.

kaže kori aj predatora, panter kaže nemam kontakt. dođe još neko i kaže aj predatora, on kaže nema kontakt. onda se još neko nađe pametan da smara za guild i opet kaže da nema kontakt, i onda dođe dante i opet ponovi to za guild.

nema kontakt ljudi, jebote. ne morate da pokazujete da znate za guild.

jedini koji je nešto i rekao je akva viva. mislim, pitanja su uglavnom standard pitanja na koje sam i ja znao odgovore. i trudi se da budeš pismen. za početak ubaci zareze.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi valjalo nekoga iz gilde e

Prepravi intervju pre nego sto ga okacis, da ne izgleda kao kopipejst steamchata. Popravi i svoje i sagovornikove pravopisne greske da to ipak lici na nesto. Poradi na smislenosti pitanja i informisi se o nekim osnovnim stvarima, ko je gde najbolji i to. Konstruktivna kritika, nema ljutnje. Intervjuisi hajbera. I uradi dvougao intervju sa kobricom i hamlom, udovolji masi. m2c

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

o jebote.

kaže kori aj predatora, panter kaže nemam kontakt. dođe još neko i kaže aj predatora, on kaže nema kontakt. onda se još neko nađe pametan da smara za guild i opet kaže da nema kontakt, i onda dođe dante i opet ponovi to za guild.

nema kontakt ljudi, jebote. ne morate da pokazujete da znate za guild.

jedini koji je nešto i rekao je akva viva. mislim, pitanja su uglavnom standard pitanja na koje sam i ja znao odgovore. i trudi se da budeš pismen. za početak ubaci zareze.

^^ Još da im greške ispravljam xD :$ Aj ako mi se bude dalo ispraviti ću. Imam intervju sa MILENK0m a pokušao je ovaj lik da zovne GTRa al zauzet :)

Game Highlights Leader

YouTube Kanal - www.youtube.com/wwwGAMERSba

Kontakt: edin@klanrur.rs

Link to comment
Share on other sites

Kao sto je vec Wula rekao, intervjuisi hyber-a, malog Zena, ostale iz 4gl. I nek se javi neko od ovih starijih kanterasa koji su u kontaktu sa G-jevcima, znam da ih ima :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...