Jump to content

Game of Thrones - zvanični topik o TV seriji i knjigama


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Odgledah sezonu u cugu, profi koktiz, bez trunke delivery-ja. Sve se izgleda svodi na "e odgledaj prvih x sezona pa ce biti dobro". Jebes ti to.

S vrha eto, najvise me razocaralo kad je umro onaj divljak, ocekivao sam klanje a dobio go kurac. Nekako ispadaju sve scene sa tom plavom i divljakom obsolete, sta sam koji moj gledao to kad nema nista. Patuljak jos nazanimljiviji

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nisi citao knjige? bilo bi ti jos vece njesra da jesi :)

eo citam sad knige i prelistavam po nekoliko strana dok ne ubodem delove gde se nesto desava. Lik je usavrsio pisanje knjige poput trash holivudskih sapunica, a masterovo klifhenging. Nije da ga krivim, cova oce lovu, al mi nabaci osmjeh kad neko kaze da su extra knige

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Lol, "delove gde se nešto dešava". Pa tu se stalno nešto dešava, ne bih mogao da zamislim dva pasusa za redom da propustim (plus što je fantastišen napisano).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

eo citam sad knige i prelistavam po nekoliko strana dok ne ubodem delove gde se nesto desava. Lik je usavrsio pisanje knjige poput trash holivudskih sapunica, a masterovo klifhenging. Nije da ga krivim, cova oce lovu, al mi nabaci osmjeh kad neko kaze da su extra knige

ne kontam, sto rece pip pa u knjigama se uvek nesto desava ? wtf ?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...